Як зробити талію тонше і прибрати живіт. Обгортання, вправи, фитосборы

Існує маса способів, як зробити талію тонше і прибрати живіт:

 • сучасні методики тренувань;
 • спеціальні спортивні снаряди;
 • лікарські препарати і, нарешті;
 • радикальне оперативне втручання.

Для досягнення тривалого ефекту недостатньо реалізувати вибраний спосіб, адже практично всі вони спрямовані на боротьбу з наслідком, а не причиною утворення зайвих кілограмів.

Дієтологи настійно рекомендують міняти спосіб життя і культуру харчування – 2 ці правила допоможуть підтримувати себе у формі довгі роки.

Спортивні вправи для краси і здоров’я

Фізичні тренування – кращий метод, як зробити талію тонше і прибрати живіт без шкоди для організму.

Правильно складена програма спортивних вправ допоможе позбутися від підшкірного жиру, додасть м’язам тонус, а тілу – рельєфність. Крім того, регулярні навантаження сприяють оздоровленню всього організму.

Розроблені сотні технік спортивних вправ, але для тонкої, стрункої талії підійдуть не всі. Основне завдання – прибрати жировий прошарок, але не накачати мускулатуру, тому потрібно відразу відмовитися від усіх видів обважнювачів.

«Сушка» тіла – це легкі, тривалі тренування на витривалість, а раскаченные м’язи тільки додадуть зайвий обсяг.

Загальні правила тренувань:

 • Перед тим як приступити до тренувань, необхідно виконати загальну розминку. Для цього достатньо зробити просту зарядку – обертання голови, нахили, присідання. Щоб прибрати зайвий жир з живота і сформувати тонку талію, нахили в бік роблять з мінімальним навантаженням і максимальною тривалістю. Хвилин через 15 м’язи розігріті і можна приступати до основних тренувань;
 • Лікарі рекомендують займатися спортом на голодний шлунок, або через 2 години після прийому їжі. Після тренування краще обмежитися білковою їжею;
 • Вправи потрібно виконувати регулярно. Краще скоротити число підходів, але якісно опрацювати кожну групу м’язів;
 • Виконуючи програму тренувань будинку, необхідно добре провітрювати приміщення до і після тренування. Якщо є можливість – відкрити вікна;
 • Фахівці рекомендують стежити за диханням і не затримувати його. Правильна техніка дихання: при навантаженні на м’язи – вихід, при розслабленні – вдих;
 • Розтяжка допомагає «розігнати» молочну кислоту, якщо робити її кожен раз після тренування, то м’язи не будуть хворіти;

  Розтяжка після тренування — надійний спосіб уникнути болю в м’язах

 • Важливо уважно стежити за реакцією організму. Заборонено робити різкі рухи, особливо без розминки. Якщо слабка фізична підготовка, особливу увагу приділяють розігріву м’язів спини – неакуратні інтенсивні рухи можуть пошкодити хребет або змістити хребець.

Вправа планка

Популярність цієї вправи виправдана, адже «планка» тренує витривалість і задіює практично всі групи м’язів, включаючи м’язи преса.

Позиція: лягти на тренувальний килимок або підлогу.

Що робити: спертися на руки, зігнувши їх в ліктях, піднятися на носочки так, щоб все тіло являло собою єдину пряму лінію. Початковий час виконання вправи – 10 секунд. По мірі виконання тренувань час поступово збільшують.

Корисно знати: в процесі тренування не можна випинати сідниці, сгибайть ноги в колінах. Якщо потрібно збільшити навантаження – можна витягати по черзі ліву і праву руку.

У цієї вправи є кілька різновидів, наприклад, «стрибки з планки». Виконуються вони з аналогічного положення, ноги зводять та розводять в стрибку. Руки при цьому зігнуті в ліктях і нерухомі. Другий різновид – «альпініст». З пози планки ноги згинають у колінах і притягують до грудей. Секрет ефективності цієї вправи – інтенсивні і чіткі рухи.

Скрутка №1

Тренування косих м’язів допоможе додати талії «точений силует» і прибере жир з живота. Одне з найбільш результативних вправ – звичайна скручування.

Позиція: лягти на підлогу, руки скласти за голову, таз притиснутий до підлоги. Ноги підняти під кутом 90°.

Що робити: ноги згинають у колінах і відводять по черзі в обидві сторони.

Корисно знати: таз повинен бути щільно притиснутий до підлоги.

Скрутка це універсальне вправу з безліччю варіацій, кожна з яких добре пропрацює косі м’язи.

Скрутка №2

Позиція: лежачи на спині, зігнути ноги в колінах, стопи притиснути до підлоги. Руки скласти в замок за головою.

Що робити: піднімати верхню частину корпусу у напрямку до правого і лівого коліна, по черзі.

Корисно знати: виконуючи перші вправи не потрібно прагнути дотягнутися до коліна, якщо це фізично не виходить. Досить потроху піднімати корпус, у міру зміцнення м’язів, скрутка буде виконуватися легше.

Махи ногами

Ця вправа допоможе зміцнити м’язи живота і стегон, швидко прибрати живіт і зробити талію витонченіше. Регулярне виконання тренувань сприяє розщепленню жирових тканин, як підшкірних, так і відкладень навколо внутрішніх органів, що дуже важливо для формування тонкої і стрункої талії.

Позиція: лягти на підлогу, руки паралельні тіла, ноги підняті під кутом 90°.

Що робити: по черзі опускати ноги на 10-15 см, імітуючи маленькі кроки. «Крокувати» вниз, поки ноги не торкнутися підлоги, потім у зворотному напрямку. Вправа роблять не більше 20-30 разів за один підхід, якщо напруги не відчувається, і всі рухи даються дуже легко, варто збільшити кількість підходів.

Корисно знати: виконуючи вправу, треба уважно стежити за диханням.

Вправи з обручем

Хула-хуп популярний вже не одне десятиліття, цей простий спортивний снаряд ефективно бореться з відкладення в області талії і живота, надаючи фігурі бажаний силует. Щоб досягти швидкого результату, краще вибрати масажний обруч, але за відсутності такого підійде навіть простий алюмінієвий.

Вправи виконуються просто: руки тримають за головою, рухається тільки нижня частина тіла. У перші дні досить обмежитися короткою тренуванням, обертаючи обруч по 10 хвилин в кожну сторону.

Фахівці по схудненню обіцяють, що щоденні годинні тренування протягом місяця гарантовано прибирають по 3-4 див. Звичайно, при дотриманні правил харчування.

Прес

Тренування прямих м’язів преса – це «класика жанру», без цих вправ не обійтися. Існує кілька базових технік:

 • Лежачи на спині витягнути ноги і зафіксувати в одному положенні. Піднімати верхню частину корпусу як мінімум на 90°. Починати можна з будь-якої кількості підйомів – це залежить від фізичного розвитку організму. Оптимально робити три підходи по 15-20 підйомів.

 • Лежачи на підлозі, зігнути ноги в колінах і зафіксувати, прибрати руки за голову. Враховуючи, що з такого положення підйоми даються легше, умовна норма від 30 до 50 підйомів.

 • На спеціальній похилій дошці для преса. Це дуже зручний снаряд, особливо, якщо для тренування немає відповідного місця. Ключова перевага снаряда в тому, що дошка розташована під нахилом. Виконувати вправу досить складно, особливо для нетренованого організму, але і результат не змусить себе довго чекати.
 • Тренування на повітрі – біг для схуднення

  Дуже корисно займатися спортом на вулиці, де досить простору та свіжого повітря. Перше, що рекомендують фахівці – пробіжка. Легкий біг в єдиному темпі розвиває витривалість, не збільшує м’язову масу преса (інтенсивні тренування в швидкому темпі розвивають м’язи стегон) і сприяє ефективному спалюванню жирових відкладень.

  Взуття для пробіжок повинна бути зручною і підходити за розміром, не варто терпіти дискомфорт – це може зашкодити здоров’ю.

  Існують методи, як зробити талію тонше і прибрати живіт фізичними вправами в найкоротші терміни. Якщо фізична підготовка на хорошому рівні і легкий біг не робить відчутною навантаження на м’язи, допускається використання обважнювачів з граничною масою 200-300 гр.

  Якщо стан здоров’я дозволяє, використовувати обважнювачі під час щоденної пробіжки для схуднення

  Це можуть бути спортивні аксесуари для фіксації на ногах або руках, можна використовувати інші предмети, які зручно тримати в руці тривалий час.

  Правильні обгортання – шлях до тонкої талії

  У боротьбі за стрункий силует жінкам допомагають різні косметичні засоби та процедури. Як правило, це безпечні, корисні для організму заходи. Для досягнення максимального ефекту їх рекомендують поєднувати з тренуваннями.

  Принцип дії будь-якого обгортання – досягнення «парникового ефекту». Тіло людини безперервно виділяє тепло, коли шкіра ретельно загорнута харчовою плівкою, природний відвід тепла відсутня.

  Інтенсивне потовиділення, аналогічно сауні або лазні, сприяє виведенню зайвої рідини з організму. Крім того, шкіра в цій зоні добре зволожується, стає пружною і підтягнутою.

  Саме тому обгортання так часто рекомендують при схудненні – ця проста процедура допоможе уникнути утворення розтяжок, зморшок і в’ялості.

  Якщо обгортання робити правильно, результат не змусить себе довго чекати – талія починає формуватися через кілька днів. Щоб досягти ефективного результату в домашніх умовах досить одного курсу з 10-15 процедур. Повторити курс можна через 1 – 2 місяці.

  Цікавий факт! Обгортання швидко виводять зайву воду, але не впливають на об’єм жирової прошарку. У результаті рідина знову заповнюється і обсяги повертаються. Щоб процедура приносила результат, необхідно поєднувати її з дієтою та фізичними навантаженнями.

  Проведення стандартної процедури обгортання

  Для однієї процедури обгортання досить 40-60 хвилин. Періодичність заходів повинна бути чітка: один раз в 2-3 дня. Щоб домогтися бажаного ефекту не слід порушувати систему.

  Підготовка до обгортання

  Посилити ефективність процедури допоможе підготовка. Для цього шкіру добре очищають, розпарюють під струменем гарячої води і наносять скраб. Масажними рухами потрібно ретельно обробити всю зону живота, потім сполоснути водою і насухо витерти рушником.

  В якості підготовчої процедури перед обгортанням рекомендується очистити шкіру скрабом

  Приготування складу

  Склад для обгортання готують заздалегідь – це може бути готове засіб з магазину або саморобна маса з натуральних інгредієнтів.

  Існує дуже багато різних засобів для інтенсивного спалювання жиру: кавові, медові, шоколадні, вибрати можна будь-який, але найефективніше – чергувати різні. Сам склад наносять безпосередньо на шкіру, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.

  Проведення процедури

  Тіло обертають звичайною харчовою плівкою, вона тримається набагато краще, ніж технічна. Починаючи з нижньої частини живота, плівкою покривають всю область живота. Закінчують витки вже під лінією грудей. Рекомендується робити декілька шарів, щоб «ефект сауни» б більш вираженим.

  Якщо ви хочете прибрати живіт і зробити талію тонше — обгортання плівкою прийде вам на допомогу

  Просте обгортання для тренування

  Це ще один спосіб, як зробити талію тонше і прибрати живіт максимально швидко, але без шкоди для організму, і тут не обов’язково використовувати яке-небудь спеціальне засіб.

  Талію і живіт обертають знизу майже до лінії грудей харчовою плівкою. Важливо, щоб всі верстви були герметичні, і на шкірі не було доступу повітря. Поверх можна надіти будь-яку тренувальний одяг, але краще, якщо вона буде облягаюча – так плівка буде краще зафіксована.

  Виконувати вправи потрібно в помірному темпі, цього буде достатньо для інтенсивного потовиділення. По завершенню тренування слід обов’язково прийняти душ.

  Це один з найбільш простих і економічних спосіб обгортання, допускається використання спеціального складу для зміцнення і живлення шкіри або стимуляції інтенсивного спалювання жиру. Від розігріваючих сумішей краще відмовитися – це може провокувати роздратування.

  Класичне медове обгортання

  Суміші для обгортання на основі меду вважаються найбільш ефективними і корисними. Мед – дуже цінний продукт, в його склад входить велика кількість корисних мікроелементів, антиоксидантів, що надають благотворний вплив на шкіру.

  Для медової суміші знадобиться мінімум інгредієнтів:

  • мед – 4 ч. л.;
  • ефірне масло цитрусових (грейпфрут, апельсин, лимон) або ялиці – 2 краплі;
  • молочко або крем для тіла з рідкою консистенцією – 2 ст. л.

  Якщо маси недостатньо – пропорції збільшують в рівній мірі. Мед слід розігріти, не доводячи до кипіння, потім змішати всі компоненти до однорідної консистенції.

  Проведення процедури:

  • Не обов’язково наносити склад на все тіло, можна вибрати тільки проблемні ділянки або місця я великим відкладенням підшкірного жиру;
  • Розподіляти масу потрібно круговими масажними рухами, але не різкими рухами – це може пошкодити шкірний покрив;
  • Потім живіт обертають плівкою, поверх краще одягати теплий одяг або пов’язати шаль з натуральної вовни.

  Час процедури: 50-60 хвилин.

  Результат від медового обгортання:

  • Поліпшення мікроциркуляції крові.
  • Розщеплення жирових відкладень;
  • Гарячі обгортання ефективно розширюють пори, а холодні – звужують.
  • Виводиться зайва рідина.
  • Мед відмінно живить шкірні покриви, як результат – здорова, пружна і еластична шкіра.

  Обгортання з какао для ніжною, бархатистою шкіри

  Склади, зроблені на основі какао називають «шоколадними», це ефективний засіб вже не раз перевірено багатьма жінками. Після такого обгортання шкіра стає ніжною, м’якою і бархатистою.

  Порошок какао-бобів виводить токсини і шлаки, що сприяє формуванню красивої талії, а також допомагає прибрати обвислий живіт.

  Крім того, какао володіє такими унікальними властивостями, як омолодження та інтенсивне харчування шкірних покривів. Не менш приємний аромат такої процедури – тонкий запах шоколаду неодмінно підніме настрій і налаштує на позитивний лад.

  Рецепт шоколадного обгортання дуже простий:

 • Взяти пачку какао-порошку (орієнтовний вага – 350 гр.) і розвести вміст двома склянками теплої води;
 • Ретельно перемішати, додати 1 ч. л. кориці і ще раз добре перемішати;
 • Склад нанести на проблемні ділянки, обернути тіло плівкою на 50 хвилин. Поверх обернути шаль, або лягти під теплу ковдру.
 • Лікарські препарати для схуднення

  Одне з ефективних засобів для схуднення – спеціальні трав’яні чаї. Важливо розуміти, що різні фитосборы — добрий допоміжний засіб, але не основний метод у боротьбі за бажаний силует і тонку талію.

  Фитосборы — не основний, але хороший додатковий спосіб у боротьбі за тонку талію

  Препарат слід приймати у відповідності з інструкцією, не перевищувати рекомендовані норми.

  Перед покупкою необхідно уважно ознайомитися зі складом фіточаю, у ньому не повинні бути присутніми компоненти, на які може бути алергічна реакція.

  Якісний фітозбір володіє спрямованим дією, це не просто проносний засіб, а грамотно збалансований препарат, що нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, прискорює обмінні процеси.

  Важливо розуміти! Перш, ніж придбати чай для схуднення, слід ознайомитися з протипоказаннями до застосування, а при сумнівах – проконсультуватися з лікарем.

  Популярні препарати для схуднення

  Найменування продукту Склад і дію на організм Застосування Вартість Фітозбір «Турбослім» Один з найбільш рекламованих видів чаю для схуднення. У стандартній упаковці лежить 20 фільтр-пакетів по 2г кожен. У складі присутні листя, рильця кукурудзи, екстракт гарцинії, а також листя зеленого чаю. Програма схуднення розрахована на 1 тиждень, по інструкції в день потрібно випивати 2 кружки чаю під час їди. 260 рублів Китайський збір «Летюча ластівка» Чай з легким проносним ефектом – це слід враховувати при покупці. Фітозбір сприяє зниженню апетиту, розщепленню жирових відкладень, а також ефективно виводить з організму шлаки і зайву воду. Трав’яний збір потрібно пити двічі на день: вранці і ввечері. Курс прийому не повинен перевищувати 2 тижні. 275 рублів Чай Slimcode Проносний збір допоможе схуднути на 5 кг і за один тиждень знайти тонку, струнку талію, прибрати живіт, зробити силует більш гармонійним. Так як препарат спрямований на очищення кишечника, слід ретельно планувати курс прийому (необхідний постійний доступ до вбиральні). У складі фітосбори присутній сіна, чай мате, мучниця, ягоди шипшини. Фіточай продається в упаковках по 30 пакетів, лінійка препаратів включає збори з різними ароматами: апельсин, лимон, суниця. Пакет чаю наполягають в чашці гарячої води 10-20 хвилин. За рекомендацією слід випивати по одній склянці двічі на добу, під час прийому їжі. Курс схуднення – 3-4 тижні, подальше вживання препарату може завдати шкоди здоров’ю 87 рублів

  Ліпосакція – як швидкий спосіб схуднути

  Сучасна медицина пропонує різні варіанти швидко позбавитися від зайвої ваги, в тому числі в області талії. Одним з таких способів стала ліпосакція – видалення жирових тканин хірургічним шляхом.

  Лікар визначає ефективний метод ліпосакції і ступінь оперативного втручання, базуючись на перевагах пацієнта і стан організму.

  Важливо знати! Оперативне втручання допоможе зробити талію тонше і за короткий термін прибрати жирові прошарки в області живота, але ліпосакцію не можна розглядати як метод боротьби з ожирінням.

  Видалення зайвих відкладень не чинить впливу на причини утворення зайвої ваги.

  Види ліпосакції

  Види ліпосакції розрізняють за ступенем хірургічного втручання:

 • невеликий обсяг – видалення до 2,5 л жирових тканин;
 • великий обсяг – видалення від 2,5 до 5 л жирових тканин;
 • надвеликої обсяг – видалення більше 5 л жирових відкладень.
 • Існують різні методи ліпосакції в області живота, їх ділять по способу впливу: механічний і фізико-хімічний.

  Перший вид передбачає видалення зайвих жирових тканин механічним шляхом – дробленням. Другий, фізико-хімічний вигляд, це використання спеціальних приладів, які надають руйнівний вплив на відкладення жиру.

  Види хірургічного втручання:

  • Вакуумна (традиційна ліпосакція). В області живота роблять микронадрезы, спеціальними трубками (канюлями) хірург розбиває жирові тканини. З допомогою шприца або вакуумного насоса лікар видаляє продукти деструкції;

  • Ультразвукова операція передбачає руйнування клітин жиру впливом ультразвуку. Тканини руйнуються і утворюють рідку емульсію, яку видаляють вакуумним насосом. Як стверджують пластичні хірурги – це не самий кращий спосіб – видалення продуктів д
   еструкции після впливу ультразвуку досить складна процедура;
  • Лазерна ліпосакція. По своїй техніці схожа з ультразвукової, тільки в цьому випадку жирові відкладення руйнують лазером через спеціальний розріз. Видалення утвореної емульсії здійснюється по техніці ультразвукової операції – з допомогою вакуумного насоса або шприца;

   Порівняння традиційної та лазерної ліпосакції

  • Досить щадна методика – водоструйная ліпосакція. Під час операції хірург направляє віялову струмінь води, яка вимиває жирові відкладення, але не впливає на кровоносну систему і інші тканини. При водоструминної ліпосакції гематоми, пухлини менш виражені, що трохи скорочує період реабілітації;
  • Гипертумесцентная операція. Даний вид ліпосакції дозволяє найбільш точно сформувати майбутній силует і видалити клітини жиру саме в тих місцях, де це необхідно. Лікар вводить в проблемні зони препарат Кляйна, який руйнує жирові прошарки, трансформуючи їх у жидкообразную емульсію. Потім продукти деструкції видаляються вакуумним насосом через мікророзрізу.

  Після ліпосакції протягом 1,5 — 2 місяців доведеться носити компресійну білизну

  Після оперативного втручання пацієнти проходять курс реабілітації, який триває близько 3 – 5 місяців, залежно від індивідуальних особливостей організму.

  Перші 2 дні пацієнт, як правило, проводить в клініці під наглядом медперсоналу та пластичного хірурга. Протягом 1-1,5 міс. необхідно носити спеціальну компресійну білизну, щоб запобігти сильну набряклість.

  Пацієнту суворо заборонено відвідувати лазню і сауну протягом 3 міс. після операції, також в цей період жорстко обмежені фізичні навантаження.

  Перші результати операції можна спостерігати не раніше, ніж через 1 міс., а повне відновлення організму безпосередньо залежить від особливостей організму і варіюється від 2 до 6 місяців.

  Правильний вибір відповідного методу боротьби із зайвими кілограмами повинен бути заснований виключно на індивідуальних особливостях організму.

  Також слід враховувати спосіб життя, систему харчування, і за необхідності вносити корективи.

  Людям, які мало рухаються в силу робочої специфіки, рекомендується робити акцент на фізичних навантаженнях, активним особистостям кращі косметичні процедури і фитосборы.

  Поєднання тих чи інших способів допоможе посилити ефект, але не варто забувати важливе правило – «все добре в міру».

  Відео-матеріали про те, як зробити талію тонше і прибрати живіт

  Комплекс вправ для тонкої талії і плоского живота:

  Як зробити талію тонше, прибрати боки і живіт (поради експерта):