Коригувальна білизна для живота і талії. Види жіночої білизни, опис

Коригувальна білизна для живота і талії, а вірніше, його інтерпретацію носили ще в далекій давнині.

Цікавий факт! Гречанки одягали щільні шкіряні пояси, а жінки-європейки в Середньовіччі – жорсткі корсети, стягують талію і підкреслює бюст. Останні часто робили те саме з ребрами, що і вони були дуже твердими: для деяких використовувалася китова кістка.

Так, для додання своєму тілу потрібної форми представниці слабкої статі йшли на чималі жертви, іноді не нешкідливі для здоров’я.

 

Звичайно, сьогодні сучасні виробники винайшли безліч зручних варіантів білизни для корекції фігури, комфортно і безболісно забезпечують видимий результат.

Основні функції коригуючого білизни

Коригувальна білизна для живота і талії – це вид нижньої білизни, призначений для жінок, бажаючих візуально приховати недоліки своєї фігури.

У їх числі важкі, обвислі стегна і сідниці, складки на талії або випирає животик, а також білизна допоможе підкреслити ваші достоїнства.

За словами стиліста Влада Лісовця, досвідченого експерта в області моди і стилю, відомого на телепередачі «Жіноча форма», коригуючий білизна може стати в нагоді будь-якій, навіть худенької жінки.

Хоча їм не варто зловживати, носячи цілими днями, фізично і психологічно воно дозволяє відчувати себе впевненіше і допомагає підкоректувати недосконалості, граючи на стягуючих та пуш-ап ефекти.

 

В той же час не варто думати, що його носять тільки некрасиві жінки: хоча б дрібних, але вад, не позбавлений ніхто, і більш того, навіть голлівудські зірки, для створення ідеального образу, не обходяться без маскувальних прийомів.