Як скинути вагу в області живота. Ефективні способи і засоби схуднення

Область живота і стегон вважаються найбільш проблемними зонами жіночого тіла в плані стрункості фігури і схуднення.

Саме в них швидше за все наростає жировий прошарок, яку можна прибрати тільки комплексом ефективних заходів.

Вправи, правильне харчування, дієти – це тільки частина складових на шляху до красивого живота. Щоб добитися ідеального плоского животика, доведеться потрудитися.

Для швидкого результату необхідно взяти себе в руки, налаштуватися на наполегливу працю і виконати повну програму схуднення в області живота, описану в нашій статті. Пройшовши всі 10 кроків, ви точно будете пишатися собою і стрункою талією!

Ефективні вправи для схуднення в животі

Основою для скидання ваги в області живота буде фізична активність. Саме вони зроблять рельєф на животі більш вираженим і сформують красивий прес.

Вправи, які дозволять зміцнити черевний прес продемонстровані в таблиці.

Вправа Які м’язи працюють Як виконувати вправу «Велосипед» Одне з найпростіших вправ, який допоможе зміцнити поперечну м’язи преса Ляжте на спину, руки витягнуті уздовж тіла. Ноги необхідно підняти на 40-45%. І починайте крутити велосипед», по черзі опускаю ноги до підлоги. Важливо не відривати поперек від підлоги, а то вправа буде неефективним. «Ножиці» Поперечна м’яз преса і внутрішні косі м’язи Положення – горизонтальне, руки витягнуті по краях тіла. Ноги піднімаєте на 40% і починаєте розводити їх у сторони. Потім повертаєтеся у вихідне положення. Підняття ніг з обтяженням Поперечна м’яз живота Ляжте на килимок. Руками можна триматися за краї килимка. На ноги вішаєте обважнювачі або затискаєте ногами гантель. І починаєте піднімати ноги до прямого кута. Вправа робиться до печіння в м’язах. Підняття і опускання тулуба Пряма м’яз Найпоширеніше вправу. Положення тіла – горизонтальне, ноги зігнуті в колінах, руки зчеплені за головою. Необхідно, щоб ноги були зафіксовані, тому краще виконувати з партнером. Піднімаєте тулуб до торкання колінами грудей і повертаєтеся у вихідне положення. Планка Всі м’язи преса Займаєте позицію як для віджимань, а потім опускаєтеся на лікті. Тулуб пряме, без прогинів в спині або піднять тазу. У такому положенні стійте 40 секунд. Скручування Внутрішні косі м’язи Прийміть горизонтальне положення. Обидві руки знаходяться в сполученому положенні за головою, ноги зігнуті в колінах. Напружте живіт і повільно підніміть тулуб. Робити до паління. Піднімання ніг Внутрішні косі м’язи і пряма м’яз Лежачи на килимку, опустіть руки вздовж тулуба. Піднімайте ноги, потім намагайтеся відірвати сідниці від килимка. Затримайтеся в такому положенні на кілька миттєвостей і повертайтеся у вихідне положення. Бічні скручування Внутрішні косі м’язи У горизонтальному положенні зігніть ноги, стопи розташовані на ширині плечей. Руки в замку на шиї. І намагайтеся дістати правим плечем до лівого коліна і навпаки. Робити мінімум 15 разів.

Кожна вправа впливає на певну групу м’язів, що поволяет досягати різних результатів.