Внутрішня частина стегна – як прибрати жир. Швидке схуднення стегон

Не секрет, що позбутися від зайвого жиру на внутрішній частині стегна досить складно. Однак фітнес-тренери для жінок говорять, що якщо підійти до цієї проблеми комплексно – правильно харчуватися, робити гімнастику і косметологічні процедури – можна досить швидко привести свої ніжки в порядок. Головне — робити всі маніпуляції з усунення жиру регулярно і якомога частіше.

Причини появи зайвого жиру на внутрішній частині стегна

На внутрішній та зовнішній частині стегна утворення жиру може відбутися в будь-якому віці. І щоб розуміти, як швидко прибрати жир в цій галузі, потрібно знати причини його утворення. Найпоширеніші причини:

  • Гормональні збої, пов’язані з статевим дозріванням.

Гормональні збої, іноді мають місце в підлітковому віці, можуть стати причиною ожиріння стегон

У підлітків статеві гормони починають подавати сигнал організму, щоб він запасався додатковою енергією (жиром) на випадок майбутньої вагітності. Відкладатися жирові запаси можуть на різних ділянках тіла, але частіше за все це відбувається на стегнах.

  • Вагітність.

У цей момент організм запасається енергією, яка повинна допомогти вигодувати дитину. Жирові запаси після вагітності утворюються як в період лактації, так і після її закінчення.

  • Рецептори клітин.

За відкладення жиру в тілі відповідають адренорецептори. Зменшення жиру сприяють бета-рецептори, а його накопичення відбувається завдяки альфа-рецепторів. В залежності від кількості альфа-рецепторів в районі стегон і буде відбуватися накопичення жиру. У чоловіків, як правило, їх кількість мінімально в стегнах, а у жінок навпаки.

  • Зайва вага.

Іноді навіть 1-2 зайвих кілограми ваги тіла відіграють значну роль в утворенні жиру саме на стегнах. Залежить це від певного типу фігури жінки. Найчастіше це відбувається, якщо фігура «грушеобразная».

  • Сидячий спосіб життя.

Найбільше страждають повнотою стегон жінки, які працюють в офісі або на інших роботах з низьким рівнем рухливості. Під час сидячої роботи м’язи стегон втрачають тонус, що і призводить до жировим відкладенням в цій області.

Є ще й інші причини, наприклад, пов’язані з хворобами або прийомом лікарських препаратів, які призводять до гормонального сплеску. Це також відбивається на збільшення жирових відкладень.