Без вуглеводів дієта для жінок. Список продуктів, меню на тиждень

Зазвичай дівчата старанно стежать за своєю фігурою і будь-якими способами прагнуть тримати себе у формі. Особливо актуальною така задача стає в період пляжного сезону.

Існує безліч методик, одна з яких не передбачає відмови від прийому в їжу апетитних м’ясних страв або інших серйозних змін в раціоні – це безвуглеводна дієта.

Безвуглеводна дієта: її переваги

Незважаючи на назву дієти, вона не передбачає повної відмови від вуглеводів. Подібне призвело б до серйозних проблем у обміні речовин. Повністю виключити вживання вуглеводів є безглуздою метою.

До основних переваг цієї дієти відносять:

  • зменшення кількості цукру в крові і спалювання жиру для перетворення його на енергію;
  • дієта без вуглеводів ідеально підходить не тільки для жінок, але також застосовна і для чоловіків, оскільки не обмежує вживання м’ясних і рибних страв;
  • супутні заняття спортом або фітнесом роблять тіло більш рельєфним і струнким, знищуючи всі надлишки підшкірного жиру;
  • дієта не містить радикальних гастрономічних обмежень.

Ефективність дієти обумовлюється реальними фізіологічними показниками організму. При дотриманні її правил, немає необхідності знижувати кількість споживаних калорій.

Ця дієта ідеально підходить як для прискореного і незначного зниження ваги, так і для тривалого застосування з метою серйозно змінити своє тіло.

При інших дієтах організм відчуває стрес. Безвуглеводна дієта не приводить до втрати м’язової маси, оскільки не обмежує споживання білка разом з їжею. Білки беруть участь у розщепленні жиру і допомагають переносити фізичні навантаження.

Цікавий факт! Згідно клінічних досліджень саме обмежене споживання вуглеводів збільшує в організмі концентрацію речовин, які знижують апетит, служать антидепресантами і насичують мозок енергією.