Боді памп. Що це таке, заняття Les Mills, тренування, відео уроки, відгуки

Боді памп — що це таке? Сучасний фітнес напрям, яке підкорило серця мільйонів людей, набуло широку популярність заслужено. Кожна сучасна людина бажає мати гарне тіло, і багато хто стає на шлях здобуття саме завдяки спеціальними силових тренувань, сприятливо впливають на фізичне здоров’я і фігуру.

Одне із найпопулярніших сьогодні фітнес-напрямків — боді памп. Що це таке, ми розповімо в нашій статті

Боді-памп (Body Pump) – це методика силових тренувань у фітнесі, спеціальна аеробіка, орієнтована, у першу чергу, на спалювання жиру і підвищення мускулатури фізично підготовлених людей, проводиться у супроводі ритмічної музики.

Включає в себе вправи зі штангою, гантелями і силові вправи без спортивних снарядів, в рідкісних випадках — вправи на тренажерах. Завдяки тому, що в результаті тренувань активно спалюються жирові відкладення, техніка боді памп придбала популярність у численних програмах для схуднення.

Body pump – що це таке у фітнесі?

Займатися фітнесом – це модно, цікаво і корисно для здоров’я. В спортивні клуби йдуть ті, хто хочуть отримати незрівнянну рельєфну фігуру, хто хоче схуднути, і просто, хто прагне завжди бути у формі.

В даний час кожен фітнес-клуб прагне запропонувати клієнтам якомога більше різноманітних тренувань. Боді памп швидко виявилася на лідируючій позиції. Таке становище зумовлено тим, що це високоефективна тренування, що поєднує в собі елементи силових і аеробних навантажень.

Багато молоді люди, які прагнуть першими дізнаватися про новинки у фітнесі, повинні знати, що це таке боді памп.