Скільки потрібно бігати в день, щоб схуднути. Програма бігу для початківців

Процес схуднення є актуальною проблемою для представників чоловічої та жіночої статі. Біг – один з видів спортивної діяльності, який допомагає зберегти форму. Він є відмінним засобом для схуднення.

Біг — як спосіб схуднення

Існує багато методик, які включаються різні види бігу. При занятті бігом, крім ножних м’язів, в роботу включається вся система тіла. Самого заняття спортом мало. Нормалізувати вагу людина зможе, коли зверне увагу на здорове і правильне харчування. Якщо це питання вирішено, можна переходити до бігових програмами.

Біг відноситься до анаеробної тренуванні, при якій організм загартовується, дихальна, нервова і ендокринна системи приходять в нормальний ритм.

Скільки часу потрібно бігати в день, щоб схуднути і не завдати шкоди організму, цікавить багатьох. Результат навантажень залежить від систематичних тренувань. А кількість вихідних кілограмів – від поставленої мети.

Фахівці встановили, що заняття бігом стають ефективними для схуднення по закінченню 20 хвилин. Біг на протязі 15 хвилин – це процес оздоровлення або відновлення фізичної підготовки. У цей період жирові накопичення ще не спалюються, і зайва вага не йде, процес спалювання починається в наступний період пробіжки.

Досвідчені фахівці стверджують, що достатньо виділяти для пробіжки 5 днів в тиждень, тренування має тривати від 40 до 60 хвилин.

Скільки потрібно бігати в день, щоб схуднути? Фахівці стверджують — 40-60 хвилин буде достатньо 5 днів на тиждень

Скільки часу потрібно пробігати, щоб знизити вагу

Фахівці визначили, скільки кілометрів потрібно бігати в день, щоб схуднути на необхідну кількість кілограмів. Втрата зайвої ваги відбувається в результаті будь-якого виду бігу, швидкість не береться до уваги. Ефективність досягається за рахунок тривалості бігу.

У таблиці представлені розрахунки щодо втрати ваги на різний проміжок часу.

Кількість кг

Час 1кг зайвої ваги Час пробіжки становить 19 годин. 2 – 3 кг Пробіг становить 30 годин 5 кг ожиріння Бігати треба 93 години 10 кг Тренування триває 180 годин 20 кг Час бігу — 350 годин

Зверніть увагу! Розподіл навантаження має бути рівномірним.

Цікаво, скільки ж потрібно бігати при інтенсивних тренуваннях. Заняття можуть тривати до 2-3 годин в день. Щоб домогтися бажаних результатів у схудненні, необов’язково використовувати інтенсивний біг, нормальна тренування дає відмінні результати і становить 3 години на тиждень. На вихідні можливий перерву.