Як збільшити м’язи сідниць для дівчини. 5 простих кроків

Крок 1. Візьміть за правило робити ранкову або вечірню пробіжку

Починати цей вид заняття необхідно з розминки. Найпростіше перед тим як починати біг, пройтися. Бігати можна в будь-якому місці – в парку, на тротуарах, на стадіоні, якщо такий є поблизу. Якщо до місця заняття бігом треба дійти, то це вже розминка.

Крокувати треба спочатку повільно, поступово прискорюючи темп. Коли тіло розігріється, можна зробити декілька вправ на розтяжку, це дозволить уникнути травм, розтягувань.

Погода ніяким чином не впливає на пробіжку. Потрібно правильно одягнутися і взутися, щоб заняття спортом не призвело до застуди. Спеціальних костюмів, які допомагають досягти кращих результатів, не існує. Головне, не переохолоджуватися, коли закінчиться біг.

Важливо пам’ятати! Щоб збільшити м’язи сідниць, необхідно знати, як правильно бігти. Простий біг не є ефективним засобом підкачки даної зони.

Краще всього використовувати не прості пробіжки, а бігові програми. Їх суть в тому, що людина біжить повільно, а потім різко прискорюється. У цей час потрібно максимально напружувати м’язи на сідницях. Другий варіант – біг на підйом.

Як перепочинку варто використовувати спортивну ходьбу, яка теж добре впливає на розвиток м’язів сідниць.

Всі м’язи нижньої частини тіла відмінно підкачуються при такому навантаженні. Третій варіант – постійна зміна швидкості. Спочатку потрібно бігти повільно, потім трохи швидше, після цього – ще швидше. Потім швидкість змінюється у зворотному порядку.

Є ще одна важлива частина програми – біг з високим підніманням стегон. Така вправа добре підтягує нижню частину сідниць. Використовується також біг, під час якого ноги захлестываются назад і в сторони.

Після пробіжки необхідно зробити кілька вправ на розтяжку. Підійдуть нахили вперед з відведенням тазу тому. Ще один варіант – перенесення тазу в сторони, присівши навпочіпки.

Як перепочинку варто використовувати спортивну ходьбу, яка теж добре впливає на розвиток м’язів сідниць.

Щоб знати, як збільшити м’язи сідниць, важливо усвідомлювати – виключно тільки біг не здатний дати високий результат. Потрібні інші заходи, що включають спортивні заняття та інші фактори.