Як завантажити відео з YouTube: 9 простих способів

Як завантажити відео з YouTube: 9 простих способів

Бує, що дуже хочеться зберегти якийсь кліп, лекцію чи майстер-клас собі на комп’ютер чи телефон, але у популярному відеохостингу не передбачено такої можливості. Однак це не означає, що ти не маєш варіантів! Ми знайшли щонайменше 9 простих способів, як завантажити відео з YouTube – і ділимося ними з тобою!

1. Savefrom.net

Сервіс Savefrom.net має власне розширення, яке ставиться в браузер – і тоді кнопка скачування з’явиться під відеороликом. А можна просто дописати в адресний рядок SS перед посиланням з Ютуба (наприклад, https://www.SSyoutube.com/…) – і результат буде тим самим!

Savefrom.net - Як завантажити відео з YouTube

2. ClipConverter.cc

На відміну від більшості сервісів, ClipConverter навіть дозволяє завантажити окремі фрагменти відео з Youtube. Для цього після завантаження посилання задай тимчасові відрізки, які тебе цікавлять.

ClipConverter.cc - Як завантажити відео з YouTube

3. Video Downloader

Достатньо встановити браузерне розширення, щоб надалі завантажувати відео одним натисканням кнопки. Але май на увазі, що деякі з них підходять лише для окремих браузерів. Video Downloader позбавлений цієї проблеми і совісті з Chrome, Opera, Яндекс.Браузером, і навіть UC або Vivaldi.

Video Downloader - Як завантажити відео з YouTube

4. y2mate

Це ще одне розширення, але цього разу для браузерів Firefox або Chrome. Якщо у тебе немає строгих вимог до якості відео, то y2mate – це швидко та просто. Він дозволяє завантажувати ролики до 1080p включно.

y2mate - Як завантажити відео з YouTube

5. Kwizzu

Розширення Kwizzu є унікальним тим, що підтримує навіть старі версії Internet Explorer або Opera. На сторінці з відео точно так само з’являється кнопка завантаження з меню, що випадає, для вибору формату та якості.

Kwizzu - Як завантажити відео з YouTube