Вуличні вазони для квітів (70 фото): як зробити своїми руками, красиві ідеї

Вуличні вазони для квітів: красиві ідеї (70 фото)

Красивий квітник на ділянці – це не тільки клумби або строкаті чагарники. Навіщо обмежуватись умовностями, якщо є такі зручні та практичні вуличні вазони для квітів? Тим більше, їх можна зробити своїми руками навіть із простих підручних матеріалів: від дощок до старих покришок. Розповідаємо!

Види вуличних вазонів

Як і кімнатні горщики, вуличні вазони можуть бути будь-яких форм та конфігурацій. Великі контейнери розставляють замість огорожі, для зонування ділянки або для краси. Це найпростіший спосіб створити зміну умов утримання та ґрунт для різних кольорів.

Підлогові

Підлогові горщики зручні у транспортуванні та їх можна розставити по двору на плитці або бетоні. Це хороша альтернатива високим грядкам, якщо на ділянці поганий ґрунт. Для догляду за розсадою не доведеться постійно нахилятися, що дуже зручно при проблемах зі спиною.

Підлогові - Види вуличних вазонів для квітів

Підвісні

Підвісні вазони дуже гарні та романтичні, створюють атмосферу легкості та легкості. Вони гарно поєднуються з підвісними садовими світильниками чи декоративними гірляндами. Це найкращий вибір для кучерявих, плетених і ампельних рослин.

Підвісні - Види вуличних вазонів для квітів

Матеріали

Для виготовлення використовують буквально все – достатньо подбати лише про хороший дренаж. Так що вибирай варіанти, які зручніші особисто для тебе. І стеж, щоб вони вписувалися в дизайн та естетику твоєї ділянки, доповнювали ландшафтну композицію та гармоніювали з фасадом та іншими оздоблювальними матеріалами.

Пластикові вазони для квітів

Пластик легкий, практичний і дуже дешевий, а ще може бути будь-яких форм і відтінків. Такі горщики легко переставляти на нове місце, а потім можна забрати до приміщення. Але пластик не надто вписується в класичні чи сільські екстер’єри, недовговічний і зовсім не екологічний.

Пластикові вазони - Вуличні вазони для квітів