Вчимося малювати картини своїми руками поетапно – майстер-клас для початківців з фото та описом

Цікавий повчальний урок для початківців, з докладним описом як намалювати картину своїми руками. Повний опис всіх технік малювання від А до Я.

Люди завжди прикрашали стіни приміщень картинами. Декоративно-художнє твір створює затишок,настрій, урізноманітнить і пожвавить інтер’єр будинку, аудиторії, офісу або адміністратора. Зробити що-небудь цікаве, найкрасивіше, унікальне може кожен, у кого прокинеться самобутній художник, здатний зі звичайних матеріалів створити диво.

Різноманітність картин самодіяльних

В інтернеті можна побачити величезну різноманітність фотографій картин ручної роботи. Вони виконані творчими людьми різних професій і віків із звичайних підручних матеріалів. Скільки фантазії, прояву внутрішньої душевної гармонії і потреби в красі видно в цих чудових творах.

А як приємно прикрасити своє житло або робоче місце такою роботою. Багатьом хотілося б спробувати себе в такому ж художньому справі, але часто важко почати, не знаючи які потрібні для цього матеріали, інструменти і як ними користуватися.

Основні підсобні матеріали

Для того, щоб зробити декоративну картину ручної роботи, треба підготувати раму, підрамник і матерію, фарби, клей, з допомогою яких буде створюватися зображення.

Є безліч способів, яким шляхом з простих предметів отримати художнє і незвичайне твір. Пропонується декілька апробованих прийомів творчості, але світ людської фантазії може виявитися набагато ширше цих прикладів.

Фотографія на полотні

Як перетворити фотографію в живопис на полотні, не вміючи малювати і писати картини. Є простий спосіб, для якого знадобляться чорно-біле фото, полотно, акрилова фарба, фен для нагріву і пульверизатор для води.

На полотно (щільну тканину) треба нанести шар акрилової фарби одного кольору і відразу, поки вона не висохла, притиснути фото зображенням вниз. Коли все добре просохне, необхідно додатково прогріти його гарячим повітрям.

Потім слідує процес, що вимагає трохи терпіння, так як доведеться, поступово змочувати папір з пульверизатора та зчищати верхній шар, який розм’якшується і скочується від вологи. Висохла акрилова фарба не розчиняється у воді, а весь чорний колір з аркуша друкується на полотні.