Традесканція (60 фото) – види, догляд та вирощування

Традесканція (60 фото): види та особливості догляду

Зелений куточок буде набагато цікавішим і різноманітнішим, якщо розбавити його красивим строкатим листям. Їм навіть не обов’язково цвісти, адже вони ефектні власними силами цілий рік. Сьогодні ми розповімо тобі про традесканцію, різноманітність її видів та особливості догляду! Незвичайну рослину можна розводити у вазонах чи саду!

Загальна інформація

Свою химерну назву традесканція отримала на честь Джона Традесканта, садівника англійського короля Карла I. За силу, витривалість та здатність пробитися в будь-яких умовах у народі її прозвали «камнеломкою». Належить вона до сімейства коммелінових – трав’янистих сортів з помірних та тропічних широт Америки.

Традесканція гарна своїм незвичайним листям, форма якого відрізняється у різних видів. Вуличні сорти вирощують біля водойм, разом з папоротями, астильбами або лілійниками. Вдома це ампельна рослина, яка чудово виглядає в кашпо. Особливо – ліани зі злегка витягнутим різнокольоровим листям.

Вдома традесканція чудово почувається на високих полицях, вільно спадаючи з вазону. Хоч її і цінують за декоративне листя, але це цілком собі квітуча рослина, яка покривається дрібними синіми або фіолетовими квіточками.У кімнаті вона очищає повітря, знищує бактерії та гасить електромагнітне випромінювання.

Загальна інформація - Традесканція

Види традесканції

Є понад сімдесят сортів традесканції, і багато з них можна спокійно вирощувати будинки у вазонах. Розповідаємо про кілька найпопулярніших, які порадують тебе декоративними властивостями, але не вимагатимуть надто складного догляду.