Каланхое (60 фото) – види, догляд та вирощування

Каланхое (60 фото): види та особливості догляду
Серед домашніх рослин-цілителів особливе місце займає каланхое. Його соком лікували рани, запалення та навіть виразки. Згодом з’явилися і декоративні сорти, які приваблюють незвичайним листям або яскравим цвітінням. Розповідаємо про різновиди та особливості догляду за каланхое!

Загальна інформація

Каланхое – це сукулент із сімейства Толстянкових, який потрапив до нас із теплих регіонів Азії та Африки. Загальних ознак у різних видів дуже мало, тому що серед них зустрічаються ампельні кущики, ліани, епіфіти та високі пагони-деревця, що виростають до кількох метрів – чого душа забажає!

Найчастіше у каланхое велике м’ясисте листя із зубчастим краєм, розташоване супротивно. Але також є перисті, лопатеві та інші сорти. Пониклі квіти зазвичай пофарбовані в білий, червоний, жовтий або фіолетовий. Серед каланхое дуже багато рослин, які успішно розмножуються самостійно.

Загальна інформація - Каланхое

Види каланхое

Каланхое може виглядати настільки по-різному, що два вазони важко віднести до одного роду.А все тому, що у світі налічується близько 200 різновидів. Щоправда, будинки зазвичай вирощують лише кілька з них.

Каланхое Дегремона

Сорт зовсім не декоративний, але саме його насамперед мають на увазі, коли говорять про лікувальне каланхое. Сукулент легко розмножується, адже його «дітки» ростуть прямо на листі, причому у великій кількості.

Каланхое Дегремона - Види та сорти

Каланхое Блоссфельда

Компактний декоративний кущик розквітає яскравими парасольками-суцвіттями. В цей же різновид входить дуже популярна серія Каландіва з об’ємними махровими кольорами.

Каланхое Блоссфельда - Види та сорти