Топ-10 найвищих людей у ​​світі

Топ-10 найвищих людей у ​​світі

Думаєш, велетні існують лише в історіях та легендах? А якщо ми скажемо, що весь цей час вони мешкають серед нас? Гуляють тими ж вулицями, обідають у тих же кафе і дивляться ті самі фільми. Тільки ось у реальному житті їх неймовірне зростання завдає їм чимало клопоту. Ми склали топ-10 найвищих людей у ​​світі, і хочемо трохи розповісти про них!

10. Султан Кесен (2,51 м)

Простий турецький фермер – найвища людина серед тих, що нині живуть. Султан народився у звичайній сім’ї та у дитинстві був цілком звичайним. Але потім сталися гормональні відхилення, проте лікарі змогли перемогти пухлину гіпофіза. Зараз йому 37, він щасливо одружений, але досі потребує милиць.

Султан Кесен - Найвищі люди у світі

9. Вейно Мюллірінне (2,51 м)

Довгий час зростання фінського велетня утримувалося на позначці 2,2 м, і не завдавало йому серйозних незручностей. Вейно навіть відслужив в армії та побував на фронті. На жаль, протягом життя він продовжив рости далі і досяг 2,51 м до 40 років. Вейно помер у 54.

Вейно Мюллірінне - Найвищі люди у світі

8. Вікас Аппал (2,51 м)

Найвища людина Індії, як і Султан Кесен, страждала від пухлини. Але йому пощастило набагато менше. У 21 рік лікарі спробували прооперувати хлопця, але зазнали невдачі, і Вікас загинув.

Вікас Аппал - Найвищі люди у світі

7. Едуард Бопре (2,52 м)

Хоча до 8 років канадський хлопчик Едуард і був абсолютно нормальним, але вже до 11 років його зростання перевалило за 2 м. Крім того, юнак був справжнім силачом, тому об’їхав половину світу у складі циркової трупи. На жаль, 23 роки він помер від туберкульозу.

Едуард Бопре - Найвищі люди у світі

6. Бернард Койн (2,54 м)

Бернард отримав від життя повний перелік стандартних проблем велетнів у поєднанні з інфантилізмом та уповільненим розвитком. Через це у нього не склалася кар’єра в армії, якою він мріяв до останнього. Хвора печінка стала причиною його смерті лише у 23 роки.

Бернард Койн - Найвищі люди у світі