Топ-10 найвищих людей у ​​світі

Топ-10 найвищих людей у ​​світі

Думаєш, велетні існують лише в історіях та легендах? А якщо ми скажемо, що весь цей час вони мешкають серед нас? Гуляють тими ж вулицями, обідають у тих же кафе і дивляться ті самі фільми. Тільки ось у реальному житті їх неймовірне зростання завдає їм чимало клопоту. Ми склали топ-10 найвищих людей у ​​світі, і хочемо трохи розповісти про них!

10. Султан Кесен (2,51 м)

Простий турецький фермер – найвища людина серед тих, що нині живуть. Султан народився у звичайній сім’ї та у дитинстві був цілком звичайним. Але потім сталися гормональні відхилення, проте лікарі змогли перемогти пухлину гіпофіза. Зараз йому 37, він щасливо одружений, але досі потребує милиць.

Султан Кесен - Найвищі люди у світі

9. Вейно Мюллірінне (2,51 м)

Довгий час зростання фінського велетня утримувалося на позначці 2,2 м, і не завдавало йому серйозних незручностей. Вейно навіть відслужив в армії та побував на фронті. На жаль, протягом життя він продовжив рости далі і досяг 2,51 м до 40 років. Вейно помер у 54.

Вейно Мюллірінне - Найвищі люди у світі

8. Вікас Аппал (2,51 м)

Найвища людина Індії, як і Султан Кесен, страждала від пухлини. Але йому пощастило набагато менше. У 21 рік лікарі спробували прооперувати хлопця, але зазнали невдачі, і Вікас загинув.

Вікас Аппал - Найвищі люди у світі

7. Едуард Бопре (2,52 м)

Хоча до 8 років канадський хлопчик Едуард і був абсолютно нормальним, але вже до 11 років його зростання перевалило за 2 м. Крім того, юнак був справжнім силачом, тому об’їхав половину світу у складі циркової трупи. На жаль, 23 роки він помер від туберкульозу.

Едуард Бопре - Найвищі люди у світі

6. Бернард Койн (2,54 м)

Бернард отримав від життя повний перелік стандартних проблем велетнів у поєднанні з інфантилізмом та уповільненим розвитком. Через це у нього не склалася кар’єра в армії, якою він мріяв до останнього. Хвора печінка стала причиною його смерті лише у 23 роки.

Бернард Койн - Найвищі люди у світі

5. Леонід Стадник (2,57 м)

Український юнак почав зростати після невдалої операції на головному мозку. Він не хотів офіційно фіксувати своє зростання і ховався від надмірної уваги. Леонід продовжував зростати до 45 років, поки не загинув через крововилив у мозок. Швидше за все, в цей час його зростання було набагато більше зафіксованого.

Леонід Стадник - Найвищі люди у світі

4. Джон Керрол (2,63 м)

Відхилення в американця виявилися пізніше, ніж у багатьох інших велетнів – після 16. Прискорене зростання в такому віці миттєво позначилося на суглобах та хребті. Хлопець важко пересувався і безуспішно намагався вилікуватися, поки не помер у 36 років.

Джон Керролл - Найвищі люди у світі

3. Джо Роган (2,68 м)

Точних дат життя Джо не знає ніхто, але це точно був кінець дев’ятнадцятого століття і прожив він 40 років. Якоїсь миті підліток із сім’ї колишніх рабів стрімко почав рости.Через хворого хребта він половину життя пересувався з опорою.

Джо Роган - Найвищі люди у світі

2. Роберт Першінг Уодлоу (2,72 м)

Ще один американський гігант залишався активним та життєрадісним усе своє нетривале життя. Він навчався в університеті та гастролював із цирком. Але трагічно помер у 22 роки через зараження рани, натертої милицею.

Роберт Першінг Уодлоу - Найвищі люди у світі

1. Федір Махнов (2,85 м)

Федор народився в сім’ї звичайних селян і рано почав виділятися серед підлітків, але його недовге життя склалося цілком благополучно. З юності він колесив з цирковими гастролями світом, пізніше – повернувся додому і обзавівся дружиною. У 34 роки він помер від запалення легенів.

Федор Махнов - Найвищі люди у світі