Плоский живіт. Як зробити в домашніх умовах. Найефективніші вправи

Кожна жінка мріє мати плоский, красивий і підтягнутий живіт. Але не кожній вдається зробити його таким. Існує багато методів досягнення цієї мети, як ефективних, так і не дуже. Розглянемо найбільш популярні і дієві варіанти.

Як зробити плоский живіт в домашніх умовах

Не варто сподіватися на те, що плоским живіт стане вмить, що це станеться за тиждень або три. Щоб домогтися результатів, потрібна робота протягом тривалого часу, виконання ряду фізичних і складних вправ та дотримання дієти.

Плоский живіт — бажання багатьох жінок. Як зробити його в домашніх умовах, як прибрати зайвий жир і привести фігуру в тонус — ми докладно розповімо в нашій статті.

Будь-яка дієта побудована так, що відбувається виклик нестачі калорій і організм починає черпати відстрочені запаси. Таким чином і відбувається спалювання жиру.

Щоб боротися із зайвою вагою в області живота, слід виключити наступні продукти:

 • Білий хліб;
 • Тістечка і торти;
 • Булочки;
 • Цукерки;
 • Жирні продукти;
 • Алкоголь;
 • Солоні та гострі страви.

Фрукти вживати дозволяється, але в невеликій кількості і окремо від основного прийому їжі – в них калорій чимало. Зате виноград і банани корисно вживати під час дієти, оскільки калорії цих ласощів легко засвоюються організмом.

Вода багато значить в період схуднення, її знадобиться багато. Нарівні з очищеною водою варто вживати чаї на основі трав. Така рідина допомагає виводити накопичені токсини і шлаки в організмі.

Важливо скласти графік прийомів їжі, оскільки приймати її необхідно в один і той же час. Варто враховувати, що порції повинні бути мінімальними, а ось кількість прийомів становити не менше п’яти разів.

 

Увечері останній перекус повинен бути за 4 години до сну. При гострій необхідності можна втамувати голод склянкою кефіру, невеликою кількістю знежиреного сиру, приготованими на пару овочами або овочевим салатом.

Фізичне навантаження обов’язкова в процесі схуднення. Значну роль відіграють вправи аеробного характеру. До них відносяться: біг, плавання, їзда на велосипеді, ходьба в швидкому темпі.

Важливими вважаються вправи для м’язів преса і спини. Для ефективних занять необхідно напружувати м’язи при видиху, а розслабляти – при вдиху.

Ефективні вправи для схуднення живота і боків

Відомо велика кількість методик, що дозволяють за певний час досягти максимальної площині живота. Кожна з них може стати ефективною, все залежить від особливостей організму.

Тренажери для схуднення живота і боків

Часто проблема з зайвими калоріями в області талії приводить людей до необхідності придбання дорогих тренажерів. Вибір найрізноманітніших агрегатів на будь-який смак, гаманець і потреба вражає.

Тренажери діляться на дві групи:

 • Кардіотренажери – це пристрої, що дозволяють у процесі занять давати навантаження всім м’язам тіла. Активно спалюються калорії, завдяки чому можна досягти схуднення всього тіла;
 • Силові тренажери, заняття на яких направляють навантаження в певний ділянку, що дозволяють в швидкому темпі спалювати калорії.

Кардіотренажери є в будь-якому спортзалі і клубі. І це не дивно, оскільки без активних тренувань правильне схуднення неможливо або буде відбуватися в повільному темпі.

Відомі й популярні кардіотренажери — бігова доріжка, степпер, велотренажер, гребний тренажер, еліптичний тренажер.

Щоб прибрати зайві боки, підходить степпер, а ось для тренування м’язів преса і нижньої частини тіла ефективним буде еліптичний тренажер.

Для видалення зайвих калорій з області живота і талії використовуються наступні силові тренажери: тренажер-наїзник Райдер, кардиотвистер, лава для преса, блочний тренажер для преса, хула-хуп. Кожен з перерахованих агрегатів при посилених тренуваннях і завзятті до занять дає свої результати, завдяки яким з’явиться можливість подивитися на себе в дзеркало з посмішкою.

Йога для схуднення живота

Йога вважається ефективним методом боротьби із зайвою вагою в області живота.

Існує кілька основних поз, які дозволяють вирішити проблему:

 • Поза кобри допомагає не тільки боротися з жировими відкладеннями, але і ефективно підтягує м’язи. Необхідно лягти на живіт, ноги випрямити і спертися долонями в підлогу. Зробивши дуже повільний вдих, відірватися від підлоги, прогинаючи спину максимально. Таке становище потрібно витримати протягом ½ хвилини. Повільно видихнути і спуститися назад на підлогу. Вправа повторюється кілька разів.
 • Поза цибулі позитивно впливає на центр живота. Необхідно лягти на живіт, ноги зігнути в колінах, підняти ноги догори і руками, відведеними назад обхопити їх. Добре прогнутися і утримуватись у такому положенні протягом ½ хвилини. Повторити вправу кілька разів.
 • Поза звільнення вітру є корисною для багатьох частин тіла. Крім того, вона позитивно впливає на процеси в організмі. Потрібно лягти на спину, ноги і руки випрямити. Зробити вдих і притягти ноги до себе, п’яти при цьому повинні бути зімкнуті. Обхопити ноги руками. Протягом однієї хвилини утримуватися в цьому положенні, роблячи глибокі вдихи і видихи. Потім вирівнятися. Повторити кілька разів вправу.

Важливо! В разі проблем зі здоров’ям, наявності яких-небудь захворювань, забороняється робити вищевказані вправи занадто часто.

Дихальні вправи для схуднення живота

Завдяки такій методиці можна отримати плоский живіт, не вдаючись до дієт і важким фізичним вправам.

Існує безліч дихальних комплексів, але розглянемо класичний варіант:

 • У сидячому положенні глибоко вдихнути протягом чотирьох секунд затримати дихання на чотири секунди, і зробити повільний видих такою ж тривалістю. Повторити десять разів;
 • В лежачому положенні зробити повільний глибокий видих протягом шести секунд, при цьому необхідно напружувати м’язи живота. Швидко зробити видих, і знову повторити такий же вдих. Повторити кілька разів;
 • У положенні лежачи зробити вдих протягом чотирьох секунд, зробити ще два коротких вдихи, потім повільно видихнути, і знову два коротких видиху. Цю вправу необхідно повторити ще раз десять.

Важливе в цій методиці – регулярність. Найбільш сприятливий час – ранок, ще до сніданку.

Цікаво! При можливості, варто робити дихальні заняття в умовах свіжого повітря. Це призведе до приголомшливого ефекту.

Вправи на фітболі для схуднення живота

Вправи, виконані на фітболі, унікальні, оскільки при виконанні напружуються практично всі м’язи тіла. Перед виконанням важливо зробити легку розминку.

Розглянемо поширені вправи:

 • Лягти на спину, рівні ноги підняти під прямим кутом і затиснути між щиколотками фітбол. Піднімати і опускати швидко ноги, не згинаючи;
 • Лягти на спину, підняти ноги з затиснутим між стопами фітболом під рівним кутом. Виконувати погойдування з боку в бік;
 • Лягти спиною на фітбол, впертися долонями в підлогу. Ноги необхідно витягнути так, щоб вони були паралельні підлозі. Перекочуватися таким чином, щоб м’яч опинявся біля шкарпеток, трохи затриматися в цьому положенні, а потім перекочуватися назад;
 • Сісти на м’яч, спина при цьому повинна бути прямою. Стопи притиснути до підлоги. Рухати сідницями з боку в бік так, щоб м’яч перекочувався. Корпус і ноги не повинні бути задіяні в виконанні.

Вправи планка для схуднення живота і боків

Така техніка сприяє збільшенню витривалості і сили м’язів.

Існує кілька варіантів виконання:

 • Класична виконується просто: лягти на живіт, зігнути руки в ліктях під прямим кутом, і підняти ноги на носки. Все тіло повинно нагадувати рівну лінію. М’язи преса протягом усього вправи необхідно, то напружувати, то розслабляти.
 • Планка з підняттям ніг є ускладненим варіантом. Для виконання потрібно залишатися в положенні класичної планки, тільки для додаткового навантаження піднімається одна нога так, щоб п’ятка знаходилася вище рівня потиличної частини голови. Триматися у цьому положенні потрібно до повного безсилля. Потім те ж саме зробити другою ногою.
 • Планка з підняттям ноги і руки є ще більш складною вправою. Тут у положенні класичної планки додатково піднімається і рука, і протилежна їй нога.
 • Бічна планка допоможе впоратися не тільки з животом, але і значно підтягне бічні м’язи. Для виконання потрібно лягти на бічну сторону тіла, ноги зімкнути і випрямити, підняти тіло і спертися на зігнуту під кутом 90С руку. Для більшої навантаження можна підняти над собою руку і ногу. Триматися так стоїть до тих пір, поки не вичерпаються сили.

Джиліан Майклс – як знайти плоский живіт за 6 тижнів

Ця програма допомагає багатьом у боротьбі із зайвими кілограмами. Тренування триває всього півгодини, але кінцевий результат не може не порадувати.

Програма складається з двох рівнів. Кожен із них займе три тижні. Для занять потрібно мати двох маленьких гантелей вагою до трьох кілограмів і спеціальний гімнастичний килимок.

Відео-ролики про кращі вправи для схуднення живота і боків

Як зробити красивий плоский живіт в домашніх умовах — у цьому відео:

Плоский живіт. Як зробити в домашніх умовах і комплекс вправ у цьому ролику:

Швидка дієта для схуднення живота і боків

Існує кілька варіантів швидких дієт для схуднення живота і боків:

 • Картопляна дієта покращує обмін речовин, швидко очищає кишечник і прибирає зайві кілограми з області талії. Тривалість такої дієти становить від 1 до 2 тижнів. При тривалості більше семи днів варто додавати в раціон одне куряче яйце. Втрата ваги, в кінцевому підсумку, може досягати 6 кг. За одну добу можна вживати не більше 1,5 кг картоплі (бажано, молодого), приготованого в духовці або на пару. Допускається додавання лимонного соку, часнику або зелені. Готувати і з’їдати потрібно відразу ж. Картоплю не можна очищати від шкірки, оскільки саме в ній містяться необхідні поживні компоненти. Між прийомами їжі потрібно пити очищену воду або зелений чай без цукру. Необхідну кількість рідини за добу повинно скласти не менше 1,5 л.
 • Спеціальна дієта передбачає повну відмову від вживання алкогольних напоїв і тютюнового диму. Особливістю є дробове харчування, яке вживається в невеликій кількості, але часто. Приймати їжу потрібно за 20 хвилин, всі шматки при цьому ретельно пережевываются. З кожними цілодобово шлунок почне вимагати все менші порції, оскільки почне поступово звужуватися. Обов’язково в цю дієту повинні входити: всілякі крупи, свіжі ягоди, фрукти і овочі, курячі яйця, молочні і кисломолочні продукти, горіхи, бобові, насіння соняшнику і олія, оливкова олія, куряче та індиче м’ясо, риба, морепродукти. Важливу роль відіграє вживання рідини. Під час такої дієти допустимо питво очищеної води, трав’яного чаю, справжнього зеленого чаю.

Небезпека і мінуси швидкого схуднення

Швидке схуднення погано позначається на стані всього організму.

Проблеми, з якими можна зіткнутися:

 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • зниження життєвих сил;
 • порушення обміну речовин.

Важливо! При вирішенні катувати свій організм швидкими дієтами варто уважно стежити за змінами у роботі організму!

Як схуднути без дієти і прибрати живіт

Існують методи схуднення, які не вимагають дієт і фізичних зусиль. Розглянемо докладніше найпоширеніші варіанти.

Уколи в живіт для схуднення

Укол в живіт для схуднення діє переважно на почуття голоду. Під шкірний покрив живота вводяться певні вітаміни і гормональні препарати.

Існує три основних препарату, що використовуються для ін’єкцій:

 • ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) – це гормон, що виробляється в організмі жінки під час вагітності. Протягом багатьох років цей засіб застосовується в медичних цілях. Цією речовиною лікують безпліддя. Прийнято вважати, що укол цього препарату здатний не тільки спалювати жирові відкладення, але й заповнювати втрати м’язової маси. Після ін’єкції рекомендується дотримуватися збалансованої дієти. За відчуттями ін’єкція є болючою і може викликати ряд побічних ефектів.
 • Вітамін В12 – сприяє поліпшенню обмінних процесів в організмі. Завдяки ін’єкції в організмі з’являється енергія, поліпшується метаболізм, а це не може не привести до зниження ваги. Укол безпечний і больових відчуттів не приносить.
 • Ліпотропікі — це натуральні речовини, що виробляються в організмі. Завдяки їх введення в організм поліпшується метаболізм і може знижуватися вага. Ефективність такої ін’єкції ще не доведена.

Для цих ін’єкцій, як і для будь-якого препарату, існують протипоказання:

 • алергічна реакція будь-якого типу;
 • непереносимість окремих компонентів препарату;
 • гостра ниркова, печінкова недостатність;
 • гострі інфекції;
 • захворювання крові.

Важливо! Крім перерахованих протипоказань, категорично забороняється введення ін’єкцій вагітним і годуючим жінкам. Також забороняється процедура при тривалому прийнятті таких препаратів, як варфарин, аспірин і подібні.

Банковий масаж живота для схуднення

Банковий масаж живота називають ще вакуум-масажем. Він надає комплексний вплив на підшкірну жирову клітковину і структуру шкіри.

Поліпшується кровотік, венозна кров рухається швидше і лімфодренаж виконується краще. Завдяки цьому і відбувається руйнування жирових клітин.

Вакуум-масаж можна виконати самостійно, або звернутися до фахівця в косметичний салон. Для процедури застосовуються спеціальні банки з пластику. Процедура повинна проводитися не менше ніж за дві години до їжі. Після закінчення варто залишатися в горизонтальному положенні протягом півгодини.

Для проведення вакуум-масажу існують протипоказання:

 • патологія гінекологічного характеру;
 • захворювання органів, розташованих в черевній порожнині;
 • при розташуванні на шкірі родимих плям і родимок;
 • туберкульоз;
 • пухлинні процеси.

Важливо! При самостійному проведенні процедури необхідно дотримуватися основних правил і принципів проведення. При недотриманні можна завдати шкоди власному організму.

Електричний пояс для схуднення живота Аb Gymnic

Аb Gymnic – це пояс для схуднення, дія якого заснована на електричних імпульсів. Підходить як для чоловіків, так і для жінок. У чоловіків з’являється можливість отримання м’язів рельєфного типу без фізичних навантажень, а жінки можуть з легкістю позбавитися від жирових відкладень на проблемних ділянках.

Робота пояса заснована на джерелах струму, які розташовуються по всій площі пояса. Вихідні від джерел електричні імпульси впливають на м’язову тканину. Завдяки цьому м’язи розвивають бурхливу діяльність і починають скорочуватися точно так, як і на фізичному тренуванню.

Варто знати! При використанні пояса Аb Gymnic не виникає відчуттів больового характеру. Електричні імпульси невеликої потужності є безпечними для людського організму.

Для використання цього диво-пояси існують протипоказання:

 • захворювання серця та судин;
 • епілепсія;
 • хвороби шкіри;
 • вагітність або період протікання менструального циклу;
 • тяжкі інфекційні захворювання;

Результат використання знаменитого пояса помітний вже після першого сеансу.

Вибротренажеры для схуднення живота і боків

В основі будь-якого вибротренажара лежить вібраційний принцип. При застосуванні таких пристроїв м’язи можуть скорочуватися і знову розслаблятися близько 50 разів за одну секунду. Завдяки цьому, м’язи відчувають навантаження, а ось серце працює в звичному для нього ритмі.

Такий варіант підходить тим, хто потребує посилених тренуваннях, а часу на це немає. При суміщенні тренувань на вибротренажерах з заняттями фітнесом результат можна отримати за короткі терміни.

Вправи з подібними тренажерами можуть мати різну спрямованість, таку як масаж, розслаблення і розтягування м’язів і силове навантаження.

Важливо! Вибротренажеры корисні не тільки для тренування м’язів, але і застосовуються в різних видах професійного спорту, оздоровчої медицини.

Незважаючи на корисні якості вібротренажерів, існують і протипоказання:

 • Епілепсія;
 • Шунтування;
 • Різні пухлини;
 • Запалення;
 • Тромбоз.

Негативно можуть позначитися також заняття на вибротренажерах при різних захворюваннях серцево-судинної системи, мігрені, захворюваннях сітківки ока. Саме тому перед тим, як почати тренування з цими пристосуваннями, варто пройти повне медичне обстеження.

Крем для схуднення живота і боків

Багато представниць жіночої статі вважають, що наносячи спеціальний крем на проблемні ділянки можна схуднути, лежачи на ліжку. Але це не так. Жоден засіб не дасть позитивного результату, якщо його не поєднати додатково з фізичними вправами та дієтами.

Існує кілька видів крему, які відрізняються один від одного періодом нанесення і особливостями дії.

Розглянемо деякі з них:

 • Розігріваючий крем, що наноситься безпосередньо перед тренуванням. В його особливості входить посилення ефекту від фізичних навантажень і оберігання м’язів від пошкоджень і розтяжок;
 • Перцевий крем ефективний у боротьбі із зайвими жировими відкладеннями на талії. Результат буде помітний вже через кілька днів. Такий засіб можна приготувати і самостійно, додавши до звичайного крему перцеву настоянку, придбану в аптеці;
 • Масажний крем, подразделяющийся на два види: косметичний і антицелюлітний. Назва кожного виду говорить сама за себе.

Медовий масаж для схуднення живота

Медовий масаж прийнято вважати результативним методом видалення зайвих жирових відкладень на різних ділянках тіла.

Важливо! Перед проведенням процедури варто подбати про головний інгредієнт – меді. Його основними характеристиками повинні бути якість і натуральність.

Завдяки цьому виду масажу можна не тільки позбутися від зайвих жирових відкладень, але і вивести з організму накопичені токсини. Після кількох сеансів шкіра стане більш еластичною, пружною. Докучливий і некрасивий целюліт зникне.

Для одного сеансу потрібно дві чайні ложки меду, розбавлені кількома краплями ефірного масла. Для досягнення максимального ефекту потрібно не менше 10 сеансів.

Пластир для схуднення на живіт

Серед усіх знаменитих і популярних засобів для схуднення трансдермальний пластир займає особливе місце. Суть дії цього пристосування проста: основні речовини, що входять до складу пластиру, надають правильне вплив на жирові шари, що знаходяться під шаром шкіри. В процесі відкладення починають розкладатися, при цьому поліпшуються обмін речовин.

Пластир володіє багатьма достоїнствами. В першу чергу, це відсутність необхідності в фізичних навантаженнях і дієтах. Носити його можна в будь-який час доби, можна і не знімати, тільки на час прийняття душу. Але існують і недоліки. Важливим вважається його висока вартість. Тому не кожен може його собі дозволити.

Обгортання для схуднення живота і боків

Щоб підтягнути в’ялий і обвислий живіт з жировими накопиченнями часто використовується обгортання.

Існує два варіанти проведення цієї процедури:

 • Гаряче обгортання, ефект якого нагадує відвідування звичайної сауни. Відмінність тільки в тому, що цього впливу піддається тільки ділянку живота і талії;
 • Холодне обгортання дозволяє вивести токсини з організму завдяки відтоку рідини з клітин шкіри.

І перший, і другий варіант ефективні. Перші результати можна помітити відразу. Це обумовлено тим, що з організму виводиться зайва рідина і накопичені токсини.

Гаряче обгортання можна використовувати не всім жінкам, існують протипоказання. Особливо при варикозі. В такому випадку, використовується тільки холодне обгортання.

При відсутності протипоказань, хороший результат приносить чергування обох варіантів обгортання.

Нестандартні способи знайти фігуру

Часто фізичні навантаження і дієти стають непосильними для деяких представниць прекрасної статі, а, отже, і мрії про красиве стрункої фігури стають просто мріями. Але існують нестандартні способи, які допомагають у гонитві за цією мрією.

Корсет для схуднення живота і боків – візуальне негайне схуднення

Корсет користується популярністю серед жінок всієї планети. Суть цього пристосування полягає в стягання фігури. Таким чином, недоліки талії ховаються, утворюючи ідеальну підтягнуту фігуру.

З часом, тіло починає пристосовуватися до подібного стану. І при цьому з’їсти зайвий шматок апетитною їжі стає неможливим.

Подібний аксесуар нижньої білизни виготовляється з особливої тканини, яка попередньо просочується компонентами, що створюють ефект обгортання. Завдяки цьому покращується обмін речовин і кровообіг в організмі.

Подібна просочення може викликати неприємні відчуття і підвищене потовиділення. Для корсета існують протипоказання: очікування дитини, наявність захворювань гінекологічного характеру, цукровий діабет і порушення в роботі серця.

Яблучний оцет для схуднення живота

Яблучний оцет вже давно використовується в боротьбі із зайвою вагою.

Основними його властивостями є:

 • Відчуття повного насичення при прийнятті напою з додаванням яблучного оцту перед прийняттям їжі;
 • Здатність спалювання зайвих жирових накопичень, особливо якщо справа стосується проблемних зон;
 • Поліпшення роботи всієї травної системи;
 • Сприяння виведенню зайвої рідини з організму.

Існує кілька способів застосування яблучного оцту:

 • Для приготування напою необхідно взяти кип’ячену воду, охолоджену до температури кімнати в кількості 200 мл, розчинити в ній столову ложку меду і додати столову ложку яблучного оцту. Все це ретельно перемішати і щодня вживати зранку за півгодини до першого прийому їжі. Цей напій дозволяє позбутися від зайвих кілограмів в області талії і наповнить організм енергією.
 • Існує інший спосіб приготування. Для нього буде потрібно один стакан кип’яченої води і одна столова ложка яблучного оцту. Приготовлений напій вживається три рази в день до їжі.
 • Крім приготування напоїв, яблучний оцет додається до вже приготовлені страви. Це різноманітні салати, перші і другі страви.

Крім внутрішнього вживання яблучного оцту існує ще і зовнішнє застосування. Для цього виконуються різні обгортання, масажі і розтирання проблемних ділянок тіла.

Яблучний оцет протипоказаний при деяких захворюваннях:

 • Захворювання ШКТ;
 • Ниркові захворювання;
 • Гепатит в хронічній формі;
 • Ніжна і чутлива шкіра.

Яблучний оцет негативно впливає на зубну емаль, тому після прийому напоїв і їжі варто негайно прополоскати ротову порожнину.

Танець живота для схуднення

Дивлячись на виконання танцю живота можна помітити, що основне навантаження при цьому припадає на м’язи стегон і живота. Це чудовий варіант для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, зміцнити м’язи живота, стегон і ніг. Також подібні тренування добре тренують поперекову частину тіла, що може добре позначитися на майбутній вагітності жінки.

Займатися можна за допомогою відео-уроків, знайдених в мережах інтернету або в клубі зі спеціально навченим тренером.

При постійних тренуваннях жирові відкладення почнуть спалюватися, а при бажанні отримати швидкий результат потрібно задуматися про раціональне правильному харчуванні.

Важливо! Під час вагітності заняття танцем живота категорично забороняються, хоча часто тренери говорять про зворотне.

Є, щоб худнути: продукти для схуднення живота і боків

Супротивниці дієт знають: швидке схуднення призводить до нового миттєвого набору великої кількості зайвих кілограмів.

Однак, відомі продукти, які допомагають втрачати зайву вагу при вживанні:

 • Яблука і груші;
 • Грейпфрути та інші цитрусові;
 • Кавун і диня;
 • Абрикос, персик і нектарин;
 • Хурма;
 • Ананас;
 • Брокколі і всі інші види капусти;
 • Листова зелень;
 • Огірки, солодкий перець;
 • Філе птиці;
 • Кролятина;

Завдяки таким продуктам голодування не потрібно, оскільки вони низькокалорійні, сприяють виведенню токсинів і зайвої рідини.

Залишилася проблема: як підтягнути шкіру після схуднення живота

Щоб підтягнути шкіру, необхідно дотримуватися кількох основних правил:

 • Дотримуватися правильного харчування, що включає в себе наявність тваринного нежирного білка, рослинних жирів, складних вуглеводів;
 • Вживати не менше двох літрів води в день;
 • Займатися спортом;
 • Використовувати косметичні процедури, що включають масажі, обгортання, обробку проблемних ділянок спеціальними скрабами;
 • Відмовитися від шкідливих звичок.

Завдяки цим правилам, шкіра стане пружною і красивою, через деякий час.

Щоб отримати плоский живіт, можна використовувати різні методи. Це можуть бути і спеціальні дієти, і різні види спорту, і деякі нетрадиційні методи. Вибір і подальший результат залежить від фізіологічних особливостей людського тіла. Перед вибором будь-якого з варіантів варто порадитися з досвідченим лікарем, а також пройти повне медичне обстеження.

А що ви думаєте про кращий спосіб для схуднення живота і боків. Залиште свою думку або відгук