Пенал своїми руками: легкий майстер-клас, фото, покрокова інструкція, схеми

Майстер-клас з описом як зробити красивий і оригінальний пенал своїми руками. Подивіться фото готових варіантів дизайну, а також рекомендації.

Пенал є одним з найбільш необхідних канцелярських предметів. Він допоможе систематизувати всі ручки, олівці, фломастери, гумки, лінійки, що дозволить швидко знайти необхідну річ. Описуваний чохол для шкільного приладдя, зроблений мамами або бабусями буде зігрівати дитину турботою і подарує теплі відчуття і спогади.

Пенал на основі застібок

Існує безліч варіантів створення пеналів вручну. Зараз ми розглянемо один з них. Його техніка виконання дуже проста. Кожен учень може самостійно виконати дане виріб. В результаті можуть вийти гарні пенали ручної роботи.

Послідовні кроки в реалізації пенала з блискавок

Для початку необхідно приготувати різні за кольором блискавки. Кількість приблизно зупиняється на десятці. Блискавки повинні бути однакові за розміром. Потім за допомогою швейної машинки або вручну з’єднайте паралельно один одному боку застібок. Шви необхідно розташовувати з виворітного боку.

Крім країв зшиваються і нижні сторони застібок. Складіть пенал у властиву для нього форму. Застебніть застібку і прикрасьте за бажанням пенал. На цьому виготовлення нашого виробу закінчується.

Пенал на основі тканини

Актуальність даного виробу проявляється в тому, що тканина може бути обрана за вашим смаком. Клаптики ваш улюблений одягу можуть зіграти 2 функцію.

При роботі будуть потрібні наступні матеріали:

  • тканина будь-якого кольору;
  • поліестеровий матеріал з целюлозних волокон;
  • застібка приблизно 3 дециметри;
  • всілякі інструменти, які необхідні при шитті, в них входять голки, подушечка, ножиці, нитки різного кольору;
  • головний інструмент — швейна машинка.