Брошка своїми руками – майстер-клас як зробити стильна прикраса

ТОП-100 фото цікавих ідей для створення красивої брошки своїми руками. Легка інструкція з описом і реальними прикладами готових прикрас.

Створення ідеального образу завжди завдання не з легких. Особливо, якщо необхідно підібрати одяг для важливого заходу, де необхідно виглядати ефектно. Але є такі деталі, які навіть базовий цибулю перетворять в розкішний наряд, який нікого не залишить байдужим.

Безперечно, такими елементами є аксесуари, серед яких провідне місце займають різноманітні брошки. Особливо цікаво виглядає красива брошка своїми руками створена.

Переваги дизайнерських брошок

  • Одним з головних достоїнств таких аксесуарів є їхня унікальність, оскільки, як правило, їх виготовлення штучне. Що також підвищує і їх цінність.
  • Такі вироби далеко не завжди можуть коштувати дуже дорого, так як часто їх можна створити власними руками. Для цього необхідна інструкція, як правильно зробити брошку, де докладно розписані всі деталі, а також потрібні комплектуючі для її виготовлення.
  • Такий стильний аксесуар навіть найпростіший цибулю зробить розкішним вбранням, у якому цілком можна з’явитися на вечірці.

Корисні поради по створенню брошок

Варто відзначити, що брошка може створити практично будь, достатньо лише знати декілька нюансів. По-перше, варто визначитися з тим, як буде виглядати майбутня брошка. Іноді їх створюють у вигляді різноманітних тварин, нерідко зустрічаються й брошки, які по своєму зовнішньому вигляду схожі з різними кольорами.

Далі варто визначитися з колірною гамою, хоча часто в процесі створення вона може редагуватися. Особливо важливо приділити належну увагу тому, як майбутня брошка буде кріпитися на предметах одягу.

Кріплення повинне бути міцним. Тобто, якщо передбачається великий розмір майбутнього дизайнерського вироби, то і розмір кріплення також повинен бути не мініатюрним, так як в противному випадку, конструкція може не витримати.

Нерідко покроковий опис для початківців пропонує приклеїти конструкцію, хоча такий варіант далеко не завжди оптимальний. Так, наприклад, пришиваючи деталі, брошка стає більш міцною, також надійним у використанні.

Види брошок, створених своїми руками

Кожен дизайнер зможе назвати таку кількість варіантів, що їх навіть неможливо описати. Дійсно, з чого тільки не роблять брошки досвідчені фахівці.

Але, якщо дивитися майстер-клас, як зробити брошку, особливо для тих, хто тільки починає освоювати виготовлення аксесуарів, то найчастіше зустрічаються фетрові варіанти.

Справді фетр — це матеріал, з якого не тільки можна придумати різні моделі, але і з яким завжди зручно і досить просто працювати. А, значить, на такі майстер-класи обов’язково варто звернути увагу тим, хто тільки починає освоювати виготовлення таких стильних і просто необхідних аксесуарів не тільки для окремих випадків, але і для повсякденного життя.

фетру можна додати різнокольорові намистини і бісер. Перед тим, як на фетр будуть пришивати інші деталі, необхідно накреслити ескіз для того, щоб зображення вийшло рівніше і акуратніше. На додаток до фетру можна застосовувати шкіряні вставки.

Обов’язково варто спробувати різні варіанти для того, щоб зрозуміти з чого можна зробити красиву брошку на всі випадки життя. При підготовці ескізу важливо подумати про те, як будуть опрацьовані кордону брошки, а саме її краю.

Так, якщо не врахувати цей момент, то вся конструкція може розвалитися в самий невідповідний момент. Всі краї повинні бути відповідним чином проклеєні, або, що, безумовно, міцніше, пришиті.

Симпатично виглядають так звані багатошарові брошки, які передбачають кілька шарів фетру. При чому на них також можна нашити або наклеїти інші комплектуючі, але ефект буде вже зовсім інший.

Такі брошки завжди більш зухвалі, вони відмінно підійдуть для особливого випадку. Але обсяг необхідний, наприклад, і для моделей різних комах. Тут вкрай важливо дотримати ключові пропорції.

Основні матеріали для брошок

Звичайно, кожен дизайнер може створити унікальний аксесуар з того, що у нього на даний момент знаходиться під рукою, а от той, хто тільки починає працювати в цій сфері далеко не завжди також вільний у виборі. Тому варто звернути увагу на кілька корисних порад з підбору матеріалу.

Так обов’язково стане у нагоді фетр, при чому може підійти абсолютно будь-який колір, тому можна придбати відразу кілька варіантів. Також буде корисний бісер. Бажано вибирати не тільки різну колірну гамму, але і розміри. Так поєднуючи різні намистини, майбутня брошка обов’язково вийде більш виразною.

Особливо важливо підібрати нитки. Тут потрібні різні варіанти. Так один тип нагоді безпосередньо для того, щоб закріпити створену конструкцію, а інший може стане в нагоді для прикраси. Також буде необхідно і кілька голок.

З чого починається виготовлення брошок

Безумовно, створення аксесуара неможливо без ідеї, а, значить, варто визначитися з тим, як буде виглядати майбутнє творіння. Далі важливий ескіз, за яким будуть зрозумілі пропорції, а також матеріали, які будуть потрібні для його виготовлення.

Не варто відразу вибирати складносурядні варіанти, які передбачають серйозну підготовку. Так варто почати з простих ескізів, створивши які, обов’язково з’явиться бажання зробити ще. Можна спробувати почати, наприклад, з вишивки. Вона може бути виконана далеко не тільки за допомогою звичайних ниток.

Для прикраси можуть застосовуватися різні паєтки або намистини, якими можна вишити, наприклад, милу пташку або незвичайний квітка. Іноді брошки роблять виключно з фетру, який є основою і матеріалом для всієї конструкції. У будь-якому випадку для створення краси важлива ідея.

Брошка — ідеальний подарунок

З кожним роком все важче здивувати і порадувати близьких унікальними подарунками. Створена своїми руками брошка – це ідеальний варіант подарунка, який не тільки приємно порадує майбутнього власника, але і стане незамінним аксесуаром на довгий час.

найскладніше у створенні брошки – це знайти трохи часу для її створення, придумати ідею. Цікаво виглядають варіанти, які пов’язані з символами року, такі брошки обов’язково будуть сприяти успіхам протягом усього року.

Додавши до створення брошки натуральні камені, можна створити справжнє прикраса, яке вже належить до розряду ювелірних. Але навіть та брошка, яка створена тільки з фетру, буде дуже дорога, так як вона є дизайнерської конструкцією, створеною своїми руками. Тому не варто відкладати в довгий ящик те, що може принести чимало задоволення.

Нерідко створення брошок настільки затягує, що стає улюбленим хобі протягом довгого періоду часу. Іноді таке захоплення цілком реально може навіть почати приносити додатковий дохід, що також цікаво.

Тому переглянувши всі те, що вже давно не використуется можна приступити до створення унікального дизайнерського прикраси, яке обов’язково виділить з натовпу. Адже саме такі сильні деталі створюють унікальні образи запам’ятовуються, які допомагають додатися важливих цілей.

Фото брошок своїми руками