Килимки своїми руками – схеми та інструкції як пошити красиві килимки з підручних матеріалів

Огляд готових ідей для створення незвичайного килимка своїми руками з різних матеріалів. Покрокова інструкція з фото та описом.

Підлогові килимки! Затишні, м’які і ніжні, вони чудово захищають ноги від холоду підлоги і витончено прикрашають будь-яку кімнату, надаючи їй домашній шарм і чарівність.

Купити килим сьогодні не проблема. Магазини готові запропонувати покриття на будь-який смак, колір, розмір і гаманець. Питання тільки в товщині гаманця.

Тому багато господинь згадали про домоткані плетені та в’язані килимки своїх бабусь і з задоволенням зайнялися плетінням власних прикрас підлоги.

Подібні килимки чудово прикрасять ванні або передпокої, спальні або дитячі, столові і балкони.

Переваги саморобних килимків

По-перше, це економія коштів, які можна пізніше витратити на більш корисні або приємні придбання.

По-друге, це звільнення ганчіркових завалів квартири і горищ, від того, що господарям точно не знадобиться, а викинути все це не дозволяє російська традиція «раптом так згодиться».

-третє, це спокійне заняття допоможе заспокоїти нерви собі і оточуючим.

по-четверте, це створення чарівного вигляду кімнати, задоволення від виконаного завдання і похвала рідних.

Матеріал

найкращим матеріалом для створення домашніх килимів була і залишається тканина. З її допомогою можна зшити і зв’язати килимки будь-якого розміру і форми. При цьому зовсім необов’язково купувати нову матерію.

Для створення саморобних шедеврів підійдуть непотрібні рушники, халати, футболки, светри, джинси і навіть невеликі клаптики знайдуть своє місце. Загалом, знайти з чого можна зробити килимок зовсім не проблема.

А підшукати прості і мудрі ідеї і інструкції як зробити килимок допоможе всесвітня павутина.