Будиночок з картону своїми руками: цікаві проекти і докладний опис їх виготовлення (150 фото)

Готова схема, за складання незвичайного будиночка з картону своїми руками. Фото унікальних ідей від майстринь, а також інструкція для дітей.

Всі діти будують іграшкові будинки. Хтось використовує для цього великі диванні подушки, хтось залазить під стіл, хтось будує курінь їх підставок і покривал. Після подібних розваг зазвичай у будинку залишається страшний безлад.

Щоб уникнути завалів з подушок і ковдр, зробіть своїм дітям справжній ігровий будиночок з картону. Це не займе багато часу, матеріалом слугуватимуть непотрібні великі коробки від побутової техніки, які можна попросити в магазині. Діти зазвичай з задоволенням беруть участь у створенні таких масштабних виробів.

Великий картонний будиночок

Перед початком роботи подивіться фото будиночка з картону в мережі інтернет і визначитеся з дизайном. Потім можна зайнятися підготовкою необхідних будівельних матеріалів.

Для початку будівництва вам необхідно підготувати:

  • Щільний пакувальний гофрований картон;
  • Ножиці;
  • Клей ПВА;
  • Скотч;
  • Декоративний папір або залишки шпалер;
  • Лінійка;
  • Будівельний ніж;
  • Клейовий пістолет.

Інструкція, як зробити будиночок з картону

Спочатку потрібно накреслити на папері зменшену копію схеми будинку. Однокімнатний будиночок будується з підлоги, двох рівних стін, двох стін з трикутним верхом для встановлення даху і покрівлі. Дах роблять з великого прямокутника з картону, який складають удвічі.

З картонних коробок потрібно вирізати всі деталі майбутнього будиночка. Якщо розміру коробок не вистачає для вирізання цілої деталі, сміливо склеивайте частини з декількох шматків картону.

Щоб в будиночку було зручно грати дитині у віці від 3 до 6 років, висота будівлі не повинна бути нижче 120 див. Площа будиночка вибирайте виходячи з розмірів кімнати, де він буде стояти, мінімальний розмір будиночка 80 на 80 див. Якщо площа дитячої дозволяє, можна зробити будиночок з кількома кімнатами.

На одній стіні вирізають вхідні двері такого розміру, щоб у них міг зайти дитина. На двох протилежних стінах потрібно зробити вікна. Віконні прорізи можна залишити відкритими або затягнути їх тюлем.

Частини будиночка скріплюють термоклеєм, клеєм ПВА і скотчем.

Зовні будиночок можна обклеїти залишками шпалер візерунчастими стороною або білої виворотом. На білому тлі можна намалювати візерунок і прикрасити будівлю так, як вам подобається.

На підлогу в будиночку кладуть ігровий килимок з спіненого матеріалу або покривало, щоб дитині біло не холодно довго сидіти на підлозі.

За бажанням можна оформити будиночок і всередині. Стіни можна розмалювати або обклеїти шпалерами, поставити невеликий табурет замість столу, поставити настільну лампу або світильник-нічник, щоб у домі завжди було світло, покласти в будинок улюблені іграшки вашого малюка.