Ромашка з паперу: кращі схеми, шаблони й покроковий опис як зробити квітку

Огляд цікавих ідей для створення красивої квітки ромашка своїми руками. Поетапна інструкція, багато фото, готова схема та майстер-клас для дітей.

Щоб красиво упакувати подарунки, наклейте паперову ромашку (можна зі стеблом) до білої картонній коробці. Приклейте ромашку на саморобну листівку для привітання на 14 лютого, 8 березня. Можете використовувати саморобні паперові квіти як прикраси для стін (наприклад, картини з ромашками).

Паперові квіти завжди ідеально виглядають в вазах! Вставте від однієї до трьох ромашок із щільного паперу або цілий букет, повний ромашок.

Крім цього, вінки з паперових ромашок зі стеблами надягають дітям на свята, в тому числі як частину костюма.

В цьому пості показано, як створити ніжні ромашки з паперу: знадобиться тільки щільний папір в якості основного матеріалу та інструкція, як зробити ромашку.

Робимо ромашки своїми руками

Матеріали:

  1. Фото ромашок з паперу для зразка і аркуші щільного паперу білого, жовтого, зеленого кольорів. Деякі використовують гофрований папір, маленьку квадратну папір для нотаток. Серветки можна використовувати, якщо потрібні гарні ромашки з паперу для наклеювання на поверхні (на листівки, картини, коробки).
  2. Клей для паперу.
  3. Ножиці.
  4. дерев’яний Шампур.
  5. Дріт залежно від бажаної довжини.
  6. Шило або несправний стрижень для кулькової ручки.
  7. Килимок для різання в якості основи.

Варіант 1. Інструкція

Щоб зробити ромашку самостійно, вам знадобляться дві сторінки щільного паперу формату А4. Один з них білого кольору, а інший красивого сонячно-жовтого кольору. Роздрукуйте шаблон і виріжте всі елементи з суцільною чорною лінією.

Візьміть один з великих білих квадратів (10 см на 10 см) і зігніть його навпіл. Ви згинаєте цю половину навпіл. На зігнутих пластинах легко намалювати шаблон самостійно: дві пелюстки. Повторіть ці кроки для всіх квадратів (жовтого і білого). Жовті квадрати (5см на 5 см) використовуйте для серединки ромашки.

Ножицями виріжте квіти по розмітці. Розгорніть квадрати, і ви повинні тримати в руці цілий квітка ромашки.

З допомогою дерев’яної палички зігніть пелюстки на кожному окремому квітці. Для цього помістіть дерев’яну паличку в середину пелюстки і злегка загніть боку пелюстки вгору. Повторіть це з усіма білими пелюстками квітки.

Тепер приклейте 4 білих квітки ромашки один на одного, завдавши трохи клею посередині. Рекомендація: використовувати сухий клей-олівець. При наклеюванні один на одного стежте, щоб квіти були трохи зміщені.

Візьміть один з маленьких жовтих квіток і розріжте його навпіл. Всього вам знадобиться 5 жовтих половинок.

Тепер ви починаєте приклеювати окремі половинки по краю середини білих квіточок. При наклеюванні слід стежити за тим, щоб жовті квіти трохи перекривали один одного. Приклейте по колу 5 жовтих квіток.

Зробіть маточка: візьміть одну з жовтих смужок (10 см х 2 см) і зробіть паралельні надрізи до допоміжної лінії. Чим більше паралельних смужок, тим реалістичніше вийде ромашка. Щоб трохи скоротити процес, викладіть 5 смужок один на одного і починайте різати, різати, різати.

Склейте 5 смужок в довге пасмо або почніть з смуги і загорніть її. Як тільки ви дійдете до кінця, приклеюєте наступну смужку і оборачиваете її навколо маточки. Всього вам знадобиться 5 смужок.

Хочете прикріпити стебло? Тоді використовуйте дріт і спочатку приклейте її до пестику. Потім проткніть отвір в середині ромашки, наприклад, шилом, і вставити в нього дріт з товкачем. Приклейте.

Тепер зігніть окремі білі пелюстки від маточки.

Для створення зеленого чашолистка роздрукуйте шаблон на зеленій щільному папері, повторіть кроки 1-3.

Вам знадобиться два зелених квітки. Ви одягаєте їх знизу на дріт, щоб вони стикалися з білими квітами. Приклейте. Нарешті, оберніть дріт зеленим папером.

Зробити ромашки з паперу дуже просто! Процес виготовлення таких кольорів досить захоплюючий, і займає небагато часу на виготовлення.