Фігурки з полімерної глини – як своїми руками зробити красиві і оригінальні фігурки

Вчимося робити красиві фігурки з полімерної глини своїми руками поетапно. Покроковий майстер-клас з фото та описом всіх принципів роботи з глиною.

Багато дівчат люблять створювати біжутерію і різні елементи декору своїми руками. Дуже поширене заняття – створення прикрас і фігурок з полімерної глини. Цей матеріал дозволяє створювати незвичайні, дивовижні речі, які часом виглядають як справжні. Цей матеріал дуже легкий у використанні, з ним впорається навіть новачок.

Красиві фігурки з глини ручної роботи можна знайти на різних ярмарках майстрів. Елементи декору з такого матеріалу принесуть в дім комфорт і затишок.

Переваги полімерної глини

Шанс виправити недоробки. Будь-який виріб з полімерної глини можна змінити, виправити, переробити, чого не вийде зробити з іншими матеріалами.

Твердість і стійкість виробів. Після запікання фігурки стають дуже твердими і не псуються під променями сонця або від різкого підвищення температур.

Немає необхідності фарбувати виріб. Існує велика кількість різноманітних відтінків глини, і при необхідності досить змішати їх один з одним.

Варіанти фігурок з полімерної глини

Існує величезна різноманітність варіантів виробів, які можна зробити з цього багатофункціонального матеріалу: всілякі аксесуари, елементи прикрас кімнати. Деякі з них зможе зробити навіть новачок, не має досвіду роботи з цим матеріалом.

Головні кроки у ліпленні виробів

Існує 5 основних кроків у формуванні фігурок з полімерної глини. Вони допоможуть новачкові розібратися в тому, як ліпити фігурки різної форми і як поліпшити їх за допомогою намистин, бісеру і іншого декору.

Орієнтовний етап

На цьому етапі продумуються елементи майбутньої фігурки і те, як вона буде виглядати в остаточному підсумку. Можливо, для виробу знадобляться фарби, бісер, шматочки тканини і різні деталі, що продаються у відділах для майстринь.