Клатч своїми руками: схеми, викрійки, моделі і модні поєднання (130 фото)

Великий вибір незвичайних ідей для створення красивого клатча своїми руками. Легка інструкція з фото і покроковим описом всіх етапів рукоділля.

Клатч — невелика сумочка, яка може бути виконана в різному дизайні, як для чоловіка, так і для жінки. Такі аксесуари дуже популярні, вони стильно виглядають з різними стилями одягу.

Як правило, клатч буває з ремінцем через плече, а буває просто для носіння в руці. Сумочку можна зробити найрізноманітнішої форми, прикрасити різними матеріалами на будь-який смак. В інтернеті є маса фото незвичайних і оригінальних клатчів.

Купити або зробити самостійно клатч

Ясна річ, що купити клатч набагато простіше і легше, ніж шити самостійно. Але пошитий клатч своїми руками буде набагато цінніше, оригінальніше і ексклюзивно виглядати, порівняно з купівельними фабричним аксесуаром.

В спеціалізованих журналах та інтернеті можна знайти хороші майстер-класи з пошиття жіночих своїми руками, на різні рівні складності.

Плюси пошиття сумки-клатч самостійно:

  • Виріб можна зробити певного розміру за своїм бажанням.
  • Пошити клатч за власним ескізом.
  • Використовувати перевірені матеріали і бути впевненим в якості отриманої сумочки.
  • Можна зробити ексклюзивний декор сумки.

Матеріали для створення сумки-клатч

Спочатку як почати пошиття даного аксесуара, потрібно визначитися з основним матеріалом. Є маса варіантів з чого можна зробити клатч своїми руками, найпопулярніші це: шкіра, джинса, замінник шкіри, фетр, щільна тканина (льон, оксамит, атлас або бавовна), повсть.

Ясна річ, що матеріал для виготовлення буде прямо залежати для чого призначений клатч: на вечірній захід, повсякденний, весільний, офісний стиль

Клатч можна виготовити з декором або без нього. Для прикраси часто використовують: намистини, декоративні камені, атласні стрічки, мереживо, різноманітні ґудзики, заклепки, аплікації з тканини або шкіри. На просторах інтернету є у відкритому доступі є різні чоловічі і жіночі варіанти клатчей своїми руками, під різний стиль.