Букет з цукерок своїми руками поетапно – 90 фото кращих ідей

Покрокова інструкція з фото та описом створення красивого букета з цукерок. Багато нестандартних ідей, ексклюзивний дизайн та новинки солодких букетів.

Солодкий букет — відмінний подарунок на будь-яке торжество, такого букету будуть раді і дорослі, і діти. В залежності від урочистості можна створити тематичний букет навіть для чоловіків, адже не дуже прийнято дарувати їм квіти, а ось такий оригінальний букет буде в самий раз.

Для створення букета не потрібно ніяких особливих навичок, умінь, достатньо підготувати необхідні матеріали, подивитися приклади робіт, можна ознайомитися з майстер-класами, визначиться з компонентами для солодкого букета і починати творити шедевр своїми руками.

Можна самостійно придумати дизайн або знайти в інтернеті фото солодких букетів, вибрати вподобане і взяти його за ідею або створити копію.

Коли дарувати солодкий букет

Букет з цукерок можна подати з будь-якого приводу. Такі подарунки своїми руками можна зробити на день народження, день вчителя, 8 березня, 23 люте, новий рік, весільне торжество… В інтернеті з легкістю можна знайти масу ідей, як зробити гарний букет з солодощів на будь яке свято.

Чим можна доповнити цукерковий букет

У деяких випадках виникає бажання додати ще щось в букет з цукерок. Прекрасним доповненням до основних солодким компонентів вважається: невелика м’яка іграшка, фрукти, пляшка алкоголю (шампанське, вино, віскі), чай, кава, інші ласощі (зефір, макаронів ручної роботи)…

Упаковка для букета з цукерок

Солодкий букет можна упакувати різними способами, все залежить від тематики, дизайну, бажання. Святковий букет можна упакувати в стилі стандартного букета, можна помістити в плетений кошик, подарункову коробку, а також в стильну чашку або взагалі з цукерок створити якийсь особливий предмет.

Найчастіше солодощі формують у звичний всім букет і для обгортки використовують такі матеріали:

  • міцна прозора плівка (флористична);
  • органза, флористична сетка;
  • калька;
  • фетр;
  • крафт-бумага;
  • мешковина;
  • обои, газети.

Для остаточного оформлення букета також використовують атласні і паперові стрічки, шпагат, мереживо…

Для того, щоб букет було максимально красиво упакований, варто подивитися не тільки майстер-клас з букетів з цукерок своїми руками, але і відео-урок по створенню упаковки для букета.