Кашпо своїми руками – найкрасивіші ідеї, і схеми (115 фото)

Вчимося робити кашпо разом – готова інструкція від майстринь з фото і описом всіх етапів роботи. Багато незвичайних ідей і красивого дизайну.

Квіткові горщики здатні створити дивовижне настрій та підкреслити чарівність і неповторність зелених мешканців. Подібні кашпо для саду і квітів можуть бути створені з різних матеріалів, мати самі неповторні або підкреслено-прості форми, відрізнятися розмірами і декоративними елементами.

Вуличне і підвісне кашпо своїми руками допоможе повніше підкреслити нестандартність оформлення, а процес виготовлення стане прекрасним проведенням часу для юних майстринь і підмайстрів.

Особливості кашпо

Кашпо і звичайний квітковий горщик дещо різняться між собою. Зазвичай під кашпо розуміють вазон, має нестандартне оформлення. Воно може використовуватися окремо або стати красивою оболонкою горщика.

В кашпо немає дренажних отворів, тому воно може служити прикрасою не лише саду або домашніх підвіконь, але і стати елементом декору тумбочок, поличок, меблевих стінок або звисати з стелі, стаючи родзинкою інтер’єру.

Види кашпо

З допомогою кашпо можна озеленити будь-яку кімнату, зробити дивовижний коридор.

Великі кашпо стануть гарним покриттям прикрасою для саду або великих приміщень.

Кашпо поменше займуть місце на полицях і тумбочках.

Самі маленькі будинки для рослин можна розташувати на стінах або привісити до стелі, звільняючи поверхні і розміщуючи велика кількість рослин в приміщенні.

Підвісні кашпо допомагають створити затишні зелені стіни, швидко міняти рослини по мірі їх відцвітання і забезпечувати зеленим вихованцям максимально комфортні умови. Звисають з них рослини допоможуть закрити недоліки стін.