Шпильки своїми руками поетапно – легка інструкція з фото та описом

Майстер-клас з покроковим описом, як зробити гарну шпильку своїми руками. Фото готових варіантів, приклади ідеального поєднання за кольором і стилем.

Шпильки для волосся є не тільки дуже зручними предметами для створення зачісок, але і можуть бути модними аксесуарами. У наш час купити гарну шпильку для волосся не становить жодних проблем.

Однак, іноді необхідно підібрати аксесуар для волосся певного кольору, розміру або форми. Така ситуація може виникнути в тому випадку, якщо на весілля, випускний або пам’ятну фотосесію придуманий цілий образ, для цілісності якого не вистачає тільки відповідного прикраси для волосся.

Види шпильок

Щоб зрозуміти, як зробити шпильку самостійно, спочатку потрібно визначитися з механізмом, на основі якого вона буде зроблена. Всі вони мають різну форму, розміри і принцип дії, тому правильний вибір основи для прикраси – дуже важливий етап у його створенні.

Зажим

Конструкція має форму пташиного дзьоба. Завдяки тому що затискачі випускаються різних розмірів, їх можна застосовувати по – різному: утримувати ними великі пасма на потилиці, укладати чубчик або зробити їх основою декоративної шпильки.

Шпилька

Всім знайомі шпильки застосовуються для закріплення високих або об’ємних зачісок. Задекоровані шпильки все частіше використовуються виключно у вигляді декору зачіски.

Невидимки

Дрібні і дуже міцні шпильки з вузьких смуг металу. Раніше невидимки використовувалися для непомітного закріплення волосся в зачісці, тепер же вони можуть бути різних кольорів і мати декоративні елементи.

Автомат

Механізм типу «автомат» дуже міцний і призначений для утримування великих пасом на потилиці. Ця модель шпильок частіше інших прикрашена декоративними елементами.