Амігурумі гачком поетапно – вчимося робити красиві іграшки (75 фото ідей)

Фото кращих ідей по створенню Амігурумі гачком в домашніх умовах. Покрокова інструкція для початківців, а також фото готових робіт для прикладу.

Культурні особливості країн часто розходяться і стають популярними по всьому світу. Амігурумі – приклад такої культурної особливості. Батьківщиною м’яких і милих іграшок є Японія, але вони здобули величезну популярність як в Росії, так і за кордоном. Багато хто навіть присвячують своє життя іграшкам і продають їх. У статті піде мова, як правильно в’язати амігурумі гачком.

Що таке амігурумі

Амігурумі – це японська техніка в’язання маленьких іграшок як спицями, так і гачком. Останнім часом в’яжуть гачком ці іграшки все більше, бо гачок дозволяє легко робити хитромудрі візерунки. Розміри іграшок досить мініатюрні, вони рідко перевищують 10 сантиметрів у висоту, але деякі воліють в’язати великі іграшки.

Іграшки воліють робити з чорними круглими очима і милими носиками. Їх найчастіше роблять у вигляді тварини – баранчика, зайчика, котика, але також роблять і у вигляді неживих предметів – сонечка, тортиків, машинок.

З’явилося амігурумі п’ятдесят років тому, коли в Японії все частіше чулося слово «кава», що означає щось миле й гарне. Символом цього поняття стало кошеня Hello Kitti. Цей кошеня відразу сподобався жителям Японії, а після бренд став відомим по всьому світу. В інтернеті є незліченні фото амігурумі від натхнених володарів.

Відмінності від звичайних іграшок

Іграшки амігурумі мають суттєві відмінності від звичайних іграшок:

  • В першу чергу – пропорції. Голова у амігурумі завжди непропорційно велика. Голова завжди має милі чорні оченята-гудзики.
  • Японці – прихильники мінімалізму, в тому числі в іграшках, тому найчастіше амігурумі в’яжуть з прядива одного кольору.
  • Розміри. Амігурумі мають маленькі розміри, не більше десяти сантиметрів у висоту, але бувають і винятки.
  • Техніка в’язання. Для в’язання амігурумі не використовують гачки, якими бабусі в’язали кофти і шкарпетки. Для їх в’язання використовую маленькі гачки.