Манікюр на короткі нігті, зима-2022 (50 фото) – модні та красиві ідеї

Манікюр на короткі нігті, зима-2022: модні та красиві ідеї (50 фото)

Тренди зими-2022 дуже суперечливі, але у всіх наскрізною ниткою проходить загальна тяга до простоти та мінімалізму. І це чудовий варіант, коли йдеться про манікюр на короткі нігті. У цьому випадку лаконічні дизайни завжди виглядають краще!

1. Ніжний нюд на короткі нігті

Легкий і романтичний нюд завжди виглядає на коротких нігтях найакуратніше. Це безпрограшне рішення, якщо тобі не хочеться довго вибирати серед різноманіття варіантів та дизайнів.

Ніжний нюд на короткі нігті
Ніжний нюд на короткі нігті

2. Мерехтливий топ

Цього року мерехтливі топи захопили тренди по всьому світу. Вони набагато ніжніші і спокійніші за гліттери, зате надають манікюру різноманітності. А як гарно вони відблискують на світлі!

Мечтаючий топ

3. Манікюр із зірками та сніжинками

Якщо ти любиш дизайни нігтів з малюнками, але в той же час віддаєш перевагу лаконічності та мінімалізму, зірки та сніжинки на зиму – твій найкращий варіант. Не обов’язково малювати їх від руки – спробуй наклейки та стемпінг.

Манікюр із зірками та сніжинками
Манікюр із зірками та сніжинками

4. Матовий манікюр на короткі нігті

Матовий топ завжди надає звичайним відтінкам нового звучання. На коротких нігтях він виглядає подвійно стильно та ефектно, незалежно від вибраного кольору.

Матовий манікюр на короткі нігті
Матовий манікюр на короткі нігті

5. Акцентні нігті

Замість складних дизайнів на кожному нігті взимку продовжують бути в моді ненав’язливі акценти.Найкраще вони виглядають на безіменні або великі пальці, але ти продовжуй експериментувати!

Акцентні нігті

6. Розтяжка блискітками

Щільне гліттерне покриття не завжди ефектно виглядає на коротких нігтях. А ось акуратна розтяжка по білій, бежевій чи контрастній базі візуально подовжує пластину.

Розтяжка блискітками