Манікюр на короткі нігті, зима-2022 (50 фото) – модні та красиві ідеї

Манікюр на короткі нігті, зима-2022: модні та красиві ідеї (50 фото)

Тренди зими-2022 дуже суперечливі, але у всіх наскрізною ниткою проходить загальна тяга до простоти та мінімалізму. І це чудовий варіант, коли йдеться про манікюр на короткі нігті. У цьому випадку лаконічні дизайни завжди виглядають краще!

1. Ніжний нюд на короткі нігті

Легкий і романтичний нюд завжди виглядає на коротких нігтях найакуратніше. Це безпрограшне рішення, якщо тобі не хочеться довго вибирати серед різноманіття варіантів та дизайнів.

Ніжний нюд на короткі нігті
Ніжний нюд на короткі нігті

2. Мерехтливий топ

Цього року мерехтливі топи захопили тренди по всьому світу. Вони набагато ніжніші і спокійніші за гліттери, зате надають манікюру різноманітності. А як гарно вони відблискують на світлі!

Мечтаючий топ

3. Манікюр із зірками та сніжинками

Якщо ти любиш дизайни нігтів з малюнками, але в той же час віддаєш перевагу лаконічності та мінімалізму, зірки та сніжинки на зиму – твій найкращий варіант. Не обов’язково малювати їх від руки – спробуй наклейки та стемпінг.

Манікюр із зірками та сніжинками
Манікюр із зірками та сніжинками

4. Матовий манікюр на короткі нігті

Матовий топ завжди надає звичайним відтінкам нового звучання. На коротких нігтях він виглядає подвійно стильно та ефектно, незалежно від вибраного кольору.

Матовий манікюр на короткі нігті
Матовий манікюр на короткі нігті

5. Акцентні нігті

Замість складних дизайнів на кожному нігті взимку продовжують бути в моді ненав’язливі акценти.Найкраще вони виглядають на безіменні або великі пальці, але ти продовжуй експериментувати!

Акцентні нігті

6. Розтяжка блискітками

Щільне гліттерне покриття не завжди ефектно виглядає на коротких нігтях. А ось акуратна розтяжка по білій, бежевій чи контрастній базі візуально подовжує пластину.

Розтяжка блискітками

7. Зимовий манікюр сірий на короткі нігті

Сірі відтінки взимку стрімко вриваються на перші позиції. Це стильне та яскраве при своїй простоті рішення. Особливо якщо поєднати одразу кілька тонів!

Зимовий сірий манікюр на короткі нігті
Зимовий сірий манікюр на короткі нігті

8. Чорно-біла класика

Поєднання чорного з білим на коротких нігтях дозволяє експериментувати з візуальними ефектами. З таким контрастним дизайном нігті здаються довшими.

Чорно-біла класика
Чорно-біла класика

9. Креативний френч узимку-2022

Якщо ти віддаєш перевагу французькому манікюру, цього року він теж набуває нових фарб. Різні кольори поступово відходять у минуле, і їх змінюють різні асиметричні форми. Наприклад, хвилястий френч.

Креативний френч взимку-2022

10. Блискітки під матовим топом

Ще один трендовий спосіб обіграти гліттер у зимовому манікюрі – це матовий топ поверх. Він завжди перетворює будь-які блискітки та металіки до невпізнанності та надає їм благородної бархатистої текстури.

Блискітки під матовим топом
Блискітки під матовим топом

11. Стрази та мінімалізм на короткі нігті

Навіть якщо у тебе короткі нігті, це не привід відмовлятися від страз та об’ємних дизайнів. Просто використовуй їх як лаконічний акцент – наприклад, на одному або кількох нігтях біля лунки.

Стрази та мінімалізм на короткі нігті
Стрази та мінімалізм на короткі нігті

12. Ажурний стемпінг

Білосніжний мереживний стемпінг чудово створює зимовий настрій. Найкраще він виглядає на чорному, синьому, сірому або нюдовому тлі, але можеш сміливо експериментувати!

Ажурний стемпінг

13. Манікюр із фольгою на короткі нігті

У манікюрах-2022 використовується фольга одразу кількох відтінків. Наприклад, сріблястий із блакитним на молочному або бежевому фоні. А якщо хочеться яскравішого рішення – поєднуй червоний із зеленим або золотим.

Манікюр з фольгою на короткі нігті
Манікюр з фольгою на короткі нігті

14. Зимовий градієнтний манікюр

Омбре і градієнт на коротких нігтях – це та сама розтяжка, тільки не блискітками, а різними кольорами.Найкраще робити їх за допомогою аерографа, тому перехід буде плавним і акуратним.

Зимовий градієнтний манікюр

15. Оригінальні бази взимку-2022

Цього року з’явилося дуже багато цікавих та оригінальних баз. Наприклад, напівпрозорі кольорові – жовті, блакитні, салатові чи лавандові. А ще бази з пластівцями, блискітками, конфетті та іншими добавками.

Оригінальні бази взимку-2022

16. Манікюр із дзеркальним ефектом

Довгий час справжній дзеркальний ефект був практично недосяжним. У кращому разі це були сріблясті металіки або блискітки, але ж не про те. Зараз нарешті втирання дозволяють досягти ідеального результату!

Манікюр із дзеркальним ефектом
Манікюр із дзеркальним ефектом

17. В’язаний манікюр на короткі нігті

Об’ємні дизайни у ​​вигляді в’язаних малюнків повертаються кожної зими, і ось вони знову в тренді.Для коротких нігтів радимо робити їх лише на кількох пальцях, а не на всіх.

В'язаний манікюр на короткі нігті
В'язаний манікюр на короткі нігті

18. Синій зимовий манікюр

Всі відтінки блакитного будуть на піку популярності цієї зими. Тим більше світлі та ніжні тони так добре виглядають саме на коротких нігтях. Додай до них трохи білих або сріблястих відтінків!

Блакитний зимовий манікюр

19. Біле покриття на короткі нігті

Якщо білий лак здається тобі занадто ошатним або яскравим, зима – ідеальний час для такого експерименту. У глянці він не завдає клопоту, а ось у матовому виконанні краще брати молочний або кремовий – менше брудниться.

Білі покриття на короткі нігті
Білі покриття на короткі нігті

20. Втирання-металік

Яскраві червоні, рожеві, сині, зелені та фіолетові металики виглядають на нігтях, як новорічні ялинкові кулі.А ще це дуже практичний та швидкий манікюр – робиться буквально за лічені хвилини.

Втирання-металік

21. Манікюр на зиму у темних тонах

Темні лаки виглядають на коротких нігтях дуже благородно та витончено. Бордовий, смарагдовий, сапфіровий – усі вони у твоєму розпорядженні. Рекомендуємо звернути увагу на гарні відтінки марсали!

Манікюр на зиму в темних тонах
Манікюр на зиму в темних тонах

22. Щільний глітер

Суцільне глітерне покриття сподобається любителькам яскравих та екстравагантних манікюрів на короткі нігті. Воно дійсно виглядає досить помітно і зухвало, але дуже вже ефектно.

Щільний глітер

23. Крапки у манікюрі

Мінімалізм продовжує витісняти складні громіздкі дизайни. Лише кілька лаконічних точок біля лунок або на кінчику нігтя здатні урізноманітнити будь-яке однотонне покриття!

Точки в манікюрі
Точки в манікюрі

24. Червоний манікюр на короткі нігті

Зима ніколи не обходиться без червоного кольору. У-2022 сміливо вибирай найяскравіший і насичений червоний. А якщо хочеш обіграти його цікавіше, додай матовий топ.

Червоний манікюр на короткі нігті
Червоний манікюр на короткі нігті

25. Цукровий пісок

Ще один манікюр, який повертається кожною зимою – цукровий або пісочний. Цей варіант об’ємного і щільного покриття, який хороший навіть на коротких нігтях!

Цукровий пісок
Цукровий пісок