Кератинове випрямлення волосся: плюси та мінуси, догляд після процедури (фото до та після)

Кератинове випрямлення волосся: плюси та мінуси, догляд після процедури

Є десятки процедур, які допомагають власницям прямого волосся обзавестися розкішними кучерями. А ось дійсно ефективний метод тривалого випрямлення хвилястих та пухнастих локонів з’явився зовсім недавно. Розповідаємо про кератинове випрямлення волосся, його плюси та мінуси, догляд після процедури та інші нюанси!

Що це таке?

Кератинове випрямлення – це нанесення на волосся рідкого кератину та спеціального захисного покриття. Крім того, це хороша лікувальна процедура, тому що тонкі, сухі та мляві волосинки обволікаються практично капсулою. Вони стають гладкими, блискучими та дуже красивими.

Принцип роботи простий: волосся саме по собі складається з кератину – це такий білок. Він і формує кутикулу – ті самі лусочки, які закривають волосяний стрижень. Кератинове випрямлення руйнує неправильні зв’язки лусочок і формує їх наново.

Що це - Кератинове випрямлення волосся

Як відбувається процедура

Процес кератинового випрямлення майже відрізняється від хімічної завивки. Спочатку волосся миє шампунем для глибокого очищення, щоб повністю вимити всі маски, бальзами та укладальні засоби.

Потім приблизно на півгодини наносять спеціальний препарат, відступаючи від коріння на пару сантиметрів. Потім сушать та вирівнюють професійною праскою при температурі близько 230 градусів у кілька заходів.

Бразильське та американське випрямлення

Кератинове випрямлення ще називається бразильським, але зараз багато майстрів окремо виділяють американське. Різниця у складах, що використовуються. Бразильське – більш стійке та довговічне, але у складі є формальдегід у незначній кількості. В американських препаратах його немає, але вони дорожчі і результат менше тримається.

Бразильське та американське випрямлення - Кератинове випрямлення волосся