Зачіски на Новий рік на середнє волосся – 20 красивих ідей, покрокові фото

Зачіски на Новий рік на середні волосся: 20 красивих ідей (фото)

Хочеш бути найкрасивішою та найефектнішою під час новорічної ночі? Тоді спеціально для тебе ми підібрали 20 ідей зачісок на Новий рік на середнє волосся. Вони досить прості та зрозумілі, тому просто потренуйся заздалегідь!

1. Висока зачіска-конструктор

Перевага цієї зачіски в тому, що її легко перетворити з мальвінки на пучок і назад. Головне – зроби легкі дрібні локони, які приховують усі огріхи.

Висока зачіска-конструктор - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

2. Пучок із п’яти кіс

Розділи волосся на п’ять частин, прибери шпильками дві верхні і заплети нижній рівень у кіски. Зафіксуй їх на потилиці, і тільки тоді доплети верхні пасма і забери по колу.

Пучок з п'яти кіс - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

3. Ще більше джгутів

Ця зачіска особливо підійде володаркам густого волосся, тому що кількість джгутів може бути будь-якою. Відокремлюй та обертай по спіралі стільки пасмів, скільки тобі сподобається та захочеться.

Ще більше джгутів - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

4. Нова зачіска із джгутів

Тут використовується зовсім інший принцип. Потрібно відразу розділити волосся на пасма, скрутити в парну кількість джгутів і закріпити. А потім перекладай їх парами, починаючи з тих, які найближче до лиця.

Нова зачіска зі джгутів - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

5. Хвіст для принцеси

На відміну від звичайного хвоста, цей виходить дуже об’ємним і майже казковим на вигляд. А треба лише спочатку підібрати віскі в кіски та петлі, і вже потім закріпити їх ззаду бантом.

Хвіст для принцеси - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

6. Бант із волосся

Бант із волосся – одна з найпростіших зачісок, яку можна придумати. Тут ми пропонуємо трохи ускладнити і вдосконалити її тонкими кісками та дрібними деталями.

Бант із волосся - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

7. Хаос з локонів

Тут головне правильно розділити волосся на рівні та закрутити пружні локони. Замість плойки можна використовувати джгутики або папільйотки. А далі просто поступово підібрати все невидимками назад.

Хаос з локонів - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

8. Елегантний бублик

Навіть звичайний бублик з хвоста можна перетворити на ошатну зачіску, якщо гарно закрутити його кілька разів поспіль, наскільки вистачить довжини.

Елегантний бублик - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

9. Асиметричний хвіст

Якщо ти не любиш прилизані симетричні зачіски, спробуй недбалий святковий хвіст. Секрет у тому, щоб заплести ошатний колосок з одного боку.

Асиметричний хвіст - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

10. Висока зачіска за п’ять хвилин

Сумні у своїх перукарських навичках – це не привід відмовлятися від високої зачіски. Її можна зробити, просто попарно стягуючи та вивертаючи пасма. А кінці прибери всередину невидимками.

Висока зачіска за п'ять хвилин - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

11. Хаотичне плетіння

Цікава особливість цього укладання в тому, що кіски хаотично переплітаються та розходяться. У таке плетіння дуже легко сховати кінці, що вибиваються, і пасма.

Хаотичне плетіння - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

12. Пучок на гумці з косою

Чергова варіація класики для тих, хто віддає перевагу асиметрії. Вільний колосок збоку ідеально поєднується зі скошеною чубчиком. Щоб пучок був об’ємним, візьми спеціальну гумку.

Пучок на гумці з косою - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

13. Риб’ячий хвіст у пучку

Коса «риб’ячий хвіст» добре тримає форму і підбирає пасма. А щоб зробити її більш елегантною, ссунь плетіння убік і потім підбери по спіралі.

Рибий хвіст у пучку - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

14. Оригінальний хвіст

Якщо гладкі пучки та елегантні локони – це не про тебе, спробуй ось такий незвичайний хвіст! Чим більше сегментів зробиш, тим крутішим він виглядає.

Оригінальний хвіст - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

15. Коса хвилею

Починаючи плести тугий колосок від чола і скроні з одного боку, і поступово відведи його хвилею за протилежне вухо. Можеш залишити кінець так чи знову підвернути в пучок.

Коса хвилею - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

16. Вузол із коси

Одна з найпростіших укладок із звичайної коси у твоєму розпорядженні. Заплети її тугіше від потилиці і продень вільний кінець на початок плетіння.

Вузол з коси - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

17. Вечірня зачіска

Збери частину волосся в щільний бублик або пучок, решту розділи і по черзі накручуй і викладай зверху. Головне – залиш більше обсягу на маківці та кілька вільних локонів по сторонах.

Вечірня зачіска - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

18. Вінок із коси

Ще один порятунок для дівчат з густим волоссям, у тому числі – з неслухняними кучерявими. Родзинку надає асиметричний зигзагоподібний проділ.

Вінок з коси - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

19. Романтична новорічна зачіска

Якщо в тебе планується дуже легкий та романтичний образ – ця зачіска доповнить його найкраще. Заплети дві кіски, скрути решту волосся вгору і закріпи все разом.

Романтична новорічна зачіска - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

20. Об’ємний пучок для тонкого волосся

Власниць тонкого та рідкого волосся врятує спеціальна сітка. Заплети дуже вільні та широкі плоскі коси та викладай прямо по ній.

Об'ємний пучок для тонкого волосся - Зачіски на Новий рік на середнє волосся