Зачіски на Новий рік на середнє волосся – 20 красивих ідей, покрокові фото

Зачіски на Новий рік на середні волосся: 20 красивих ідей (фото)

Хочеш бути найкрасивішою та найефектнішою під час новорічної ночі? Тоді спеціально для тебе ми підібрали 20 ідей зачісок на Новий рік на середнє волосся. Вони досить прості та зрозумілі, тому просто потренуйся заздалегідь!

1. Висока зачіска-конструктор

Перевага цієї зачіски в тому, що її легко перетворити з мальвінки на пучок і назад. Головне – зроби легкі дрібні локони, які приховують усі огріхи.

Висока зачіска-конструктор - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

2. Пучок із п’яти кіс

Розділи волосся на п’ять частин, прибери шпильками дві верхні і заплети нижній рівень у кіски. Зафіксуй їх на потилиці, і тільки тоді доплети верхні пасма і забери по колу.

Пучок з п'яти кіс - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

3. Ще більше джгутів

Ця зачіска особливо підійде володаркам густого волосся, тому що кількість джгутів може бути будь-якою. Відокремлюй та обертай по спіралі стільки пасмів, скільки тобі сподобається та захочеться.

Ще більше джгутів - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

4. Нова зачіска із джгутів

Тут використовується зовсім інший принцип. Потрібно відразу розділити волосся на пасма, скрутити в парну кількість джгутів і закріпити. А потім перекладай їх парами, починаючи з тих, які найближче до лиця.

Нова зачіска зі джгутів - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

5. Хвіст для принцеси

На відміну від звичайного хвоста, цей виходить дуже об’ємним і майже казковим на вигляд. А треба лише спочатку підібрати віскі в кіски та петлі, і вже потім закріпити їх ззаду бантом.

Хвіст для принцеси - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

6. Бант із волосся

Бант із волосся – одна з найпростіших зачісок, яку можна придумати. Тут ми пропонуємо трохи ускладнити і вдосконалити її тонкими кісками та дрібними деталями.

Бант із волосся - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

7. Хаос з локонів

Тут головне правильно розділити волосся на рівні та закрутити пружні локони. Замість плойки можна використовувати джгутики або папільйотки. А далі просто поступово підібрати все невидимками назад.

Хаос з локонів - Зачіски на Новий рік на середнє волосся