Пілінг особи: що це таке, плюси та мінуси процедури (фото до та після)

Пілінг особи: що це таке, плюси та мінуси процедури

Про пілінги для обличчя чули всі, але не всі вирішуються спробувати. А все тому, що процедура досі оточена купою міфів та страшних історій. Але чи справді так складно і звідки така популярність? Розповідаємо докладніше!

Що це таке?

Наша шкіра постійно оновлюється, тому відлущування старих клітин – це природний процес. Але в реальному житті через неправильне харчування та догляд, стреси, гормони та навколишнє середовище процес не завжди протікає як треба. Шкіра лущиться, тьмяніє, з’являються забиті пори і значно серйозніші наслідки. Пілінг зчищає цей старий шар, даючи свободу оновленим клітинам.

Що це - Пілінг особи

Коли потрібно робити пілінг

Іноді пілінг призначають лікарі або косметологи з урахуванням показань. Але ти сама помітиш, що щось йде не так: шкіра погано виглядає, улюблена косметика не працює, з’являються почервоніння, висипання та запалення.

Коли потрібно робити пілінг особи

Види пілінгу по глибині впливу

Ця класифікація процедури враховує, наскільки сильно та глибоко пілінг впливає на шкіру. Поки деякі види можна ввести додому, інші обов’язково вимагають участі дипломованого спеціаліста!

Поверхневий пілінг обличчя

Це найм’якша і делікатна процедура з легким ефектом, що відлущує і розгладжує. Зазвичай її роблять разово, а чи не курсом. Вона допомагає від дрібних зморшок і плям, а ще чудово запобігає появі висипки.

Поверхневий пілінг особи

Середній пілінг обличчя

У цьому випадку дія проникає вже на всю товщину рогового шару. Окрім розгладження зморшок та освітлення пігментних плям така процедура підходить для позбавлення від шрамів та рубців.