Кращі сорти огірків для теплиць – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти огірків для теплиць: фото, назви та описи ( каталог)

Існує помилковий стереотип, що тепличні огірки завжди рідкі та несмакові. Це далеко від правди, адже тут так само є десятки, а то й сотні різновидів. І сьогодні ми хочемо розповісти про найкращі сорти огірків для теплиць з фото, назвами та описами!

Сорта огірків для теплиць із полікарбонату

Полікарбонатні теплиці – це стаціонарні будівлі, які дозволяють краще регулювати температуру та вологість. І навіть організувати додаткове освітлення!

Суомі

Суперранній гібрид стійкий до більшості огіркових хвороб і відзначається високим урожаєм. Овальні плоди розміром до 6 см покриті чітко помітними горбками-шипами.

Суомі - Сорти огірків для теплиць із полікарбонату

Врожайний відблиск

Середньорослий сорт чудовий і дружним плодоношенням, так що дуже зручний для фермерських завдань. Огірки виростають великими, до 14 см, з гладкою темно-зеленою поверхнею.

Урожайний відблиск - Сорти огірків для теплиць з полікарбонату

Кустовий

Компактний скоростиглий сорт дозволяє відмінно заощадити місце у теплиці за високої врожайності. Плоди особливо хороші у свіжому вигляді, але й підійдуть для заготівлі.

Кустовий - Сорти огірків для теплиць з полікарбонату

Глафіра

Якщо потрібен тіньовитривалий сорт з великими плодами – це саме він. Бугристі огірки до 18 см завдовжки ідеальні у свіжому вигляді та для консервації.

Глафіри - Сорти огірків для теплиць з полікарбонату

Гепард

Універсальний гібрид з компактними пагонами, що слабо гілкуються. Він стійкий до більшості захворювань та несприятливих погодних умов, а ще – стабільно дає великі шипасті огірки по 12 см для салатів та засолювання.

Гепард - Сорти огірків для теплиць з полікарбонату

Сорти огірків для парників та плівкових теплиць

Парники та плівкові теплиці дають легкий, але такий потрібний захист від негоди, дощів або несподіваних похолодань.