Колір молочний шоколад. Фарба для волосся відомих брендів: Garnier, Estel, l’oreal, Schwarzkopf

Колір «молочний шоколад» у фарбі для волосся придбав велику популярність. У відомих виробників цей колір має широку палітру відтінків, де присутні і теплі і холодні тони. Колір підходить для повного фарбування або для виділення окремих прядок в техніці омбре, балаяж і шатуш.

Відтінок молочний шоколад: особливості кольору

У відтінках молочного шоколаду немає суворості і драматизму, як в гіркому шоколаді або в чорному кави. Цим відтінком часто користуються для створення різних технологій мелірування та колорування. Розглянутий колір ідеально підходить для виділення прядок. Темний колір натуральних локонів пом’якшується саме відтінком молочного шоколаду, що робить образ більш жіночним і елегантним.

Колір молочний шоколад. Огляд кращих фарб для волосся в нашій статті

Завдяки м’якості і природності шоколадної панелі пофарбовані пасма грають світлом, передаючи глибину вишуканих відтінків. Тепло коричневого кольору розкриває природну красу жінки, додаючи їй нотки ніжності.

Молочний шоколад не вимагає частого догляду у вигляді подкрашиваний, це пояснюється його здатністю візуально добре зберігатися протягом тривалого періоду. Молочний шоколад – особливий колір і підходить не всім дівчатам.

При виборі різноманіття його відтінків, необхідно враховувати кольоротип шкіри та очей:

  • більш темні відтінки молочного шоколаду підкреслять смаглявість особи, відтінятимуть шкіру кольору оливи або золота, поєднуються з темним волоссям, чорнявими або карими очима;
  • карамельні відтінки фарби підійдуть для дівчат з темно-русявим волоссям, додадуть їм легкості, для білошкірих блондинок з очима зеленуватих, сірувато-блакитних кольорів.

Вдалий вибір кольору перетворює зовнішні дані, виділяє очі, шкіра отримує особливе сяйво завдяки акценту на її тон.

Зверніть увагу! При виборі фарби тони молочного шоколаду, можна не боятися помилитися з кольором волосся, якщо використовувати розглянутий відтінок не на всі локони, а тільки для виділення окремих прядок, використовуючи сучасні техніки колорування.