Кішка орігамі: 90 фото кращих ідей і схем по збірці красивого орігамі

Майстер-клас, як скласти оригамі кішка своїми руками. Великий вибір ідей для створення орігамі своїми руками, а також інструкція з описом всіх деталей.

Орігамі — процес творчий, що вимагає терпіння і вправності. У більшості випадків для орігамі потрібна тільки папір. Складаючи фігурки з паперу можна створити справжні шедеври, але краще почати з чого-небудь простіше.

Матеріали

Для того, щоб зробити фігурку кішки в техніці орігамі потрібна папір. Є спеціальний папір для орігамі. Вона трохи товщі, ніж кольорова і тонший, ніж папір для друку.

Якщо ви робите саморобку в техніці орігамі, візьміть звичайний папір для принтера. Вона більш щільна, на ній легше робити складки.

Прості орігамі кішки

Кішка, мабуть, саме чарівну тварину. Схеми складання кішок орігамі різноманітні. Почнемо з найпростіших.

З двох листів

Наведемо покрокове складання кішки для початківців з двох квадратних аркушів паперу.

Як складати

Кішка зроблена за цим способом сподобається будь-якій дитині, так як він зможе зробити її самостійно.

Для цієї вироби візьмемо 2 квадратних аркуша паперу розміром 15 на 15 див.

Голова

Згинаємо квадрат по діагоналі, вийде великий трикутник. Притягуємо гострі кути до вершини трикутника. Вийде квадрат меншого розміру.

Відвертаємо гострі кути нагору по косій лінії, так щоб вийшли вушка.

Кут між вушками загинаємо вниз. Нижній кут відгинаємо вгору приблизно на два сантиметри. Поділяємо куточок на два і загинаємо кути всередину заготовки.

Ось вже і видно обриси котячої мордочки. Куточки з боків загинаємо всередину. Заготівлю перевертаємо. Голова готова. На мордочці можна намалювати або приклеїти очі і носик.

Тулуб

Складаємо лист навпіл так, щоб вийшов прямокутник. Розгортаємо і притягуємо одну із сторін до середньої лінії. До отриманої складці притягуємо край листа. Складку розгладжуємо.

Лист повертаємо на 90 градусів і повторюємо все спочатку. Лист складаємо навпіл. Розгортаємо. Притягуємо до середньої лінії одну із сторін, розгортаємо і притягуємо край до лінії складки. Залишаємо край загнутим По вже зробленим складкам згинаємо нижній край суміжної сторони.

Перевертаємо лист і знову загинаємо за крайнім складкам. Перевертаємо. На верхньому куті повинно бути видно квадрат з ліній складок. Притягуємо правий кут до лівого і складаємо заготовку навпіл. Розгортаємо, до отриманої середньої лінії притягуємо боку.

Розгортаємо і складаємо всередину нижній кут. Знову закриваємо боку кутом по лініях згину. Бічні кути складаємо всередину заготовки.

На лапках загинаємо нижні куточки, щоб округлити лапи. Розгортаємо тулуб так, щоб вийшов конус.
cof