Схема складання собаки з паперу в техніці орігамі: інструкція з фото та описом

Великий вибір ідей щодо складання собаки з паперу в техніці орігамі. Простий майстер-клас з описом всіх етапів, а також з готовими схемами.

Орігамі це складання фігурок з паперу. Для цієї унікальної техніки рідко потрібні ножиці або клей. Все мистецтво полягає в тому, щоб скласти папір так, щоб вона ожила. Достатньо один раз зібрати цікаву фігурку орігамі, щоб захопитися цим мистецтвом.

Собака орігамі своїми руками – це можливість зайнятися цікавим творчістю самим або разом з дітьми. З усіх фото собаки орігамі вибирайте ті, які найбільше надихають.

Розглянемо види орігамі собаки від найпростіших до більш складних. Всі вони цікаві у виконанні та допоможуть розвитку творчого початку в дітей і їх батьків.

Прості способи орігамі собаки

Під простими способами орігамі тут розуміються всі, у яких бере участь не більше двох деталей. Розглянемо схеми для складання орігамі, які легко може зробити і дитина, і дорослий.

Орігамі-аплікації

Для цих собак будуть потрібні і клей та ножиці. З кольорового паперу вирізаємо два квадрата, для чого звертаємо папір так, щоб верхня сторона збіглася з бічної. Зайву не збіглася частина відрізаємо.

Можна взяти вже готову папір для орігамі, вона більш зручна для складання, так як більше підходить не тільки за формою, а й по товщині. І ще знадобиться один аркуш для фону:

  1. Голова. З квадрата по діагоналі складаємо трикутник кольоровий стороною вгору. На однаковій відстані загинаємо куточки вниз – це вушка песика. А тепер складаємо мордочку. Внизу голови у нас повинно залишитися два вільних кінця, загинаємо їх наверх. Відгинаємо тому нижній кінчик. А з куточка верхнього формуємо носик собаки. Перевертаємо заготівлю і відгинаємо куточок вниз, з лицьового боку вийде язичок.
  2. Тулуб. З другого квадрата паперу також формуємо трикутник. Один з гострих кутів трикутника загинаємо вгору – це хвіст.
  3. Приклеюємо заготовки голови і тулуб до тла. Малюємо очі або приклеюємо готові рухливі. Язичок розфарбовуємо в червоний або рожевий колір.