Кімнатні квіти – фото та назви, каталог найкращих кімнатних рослин

Кімнатні квіти: фото та назви (каталог)

Рослини в будинку – це краса, легкість, свіжість та незаперечна користь. Але потрібно правильно поєднувати сорти та види, щоб вони підходили під твої умови та відповідали очікуванням. Для цього ми зібрали каталог красивих та ефектних кімнатних кольорів та розділили їх на категорії з фото та назвами. Вибирай, що потрібне саме тобі!

Найневибагливіші кімнатні квіти

Зелений куточок – це не обов’язково безліч нових клопотів і марнування часу. Є багато зовсім невибагливих кольорів, які вимагають твоєї мінімальної участі.

1. Фікус

На чолі невибагливих та універсальних рослин для будинку беззастережно стоїть фікус із усім різноманіттям його сортів. Є й компактні види до 20 см, а є повноцінні дерева, які витягуються на кілька метрів.

Фікус - найневибагливіші кімнатні квіти

2. Аспідістра

Регулярним гостем в офісах аспідистра стала саме завдяки її невибагливості. Декоративним листям достатньо щотижневого поливу і щоб температура довкола не коливалася більше 3-5 градусів.

Аспідістра - найневибагливіші кімнатні квіти

3. Алое

Цілювальний алое широко використовують у фармацевтиці, косметології та сотнях народних рецептів. На підвіконні він нескінченно невибагливий, адже м’ясисте листя самостійно запасає вологу та поживні речовини.

Алое - найневибагливіші кімнатні квіти

4. Аглаонема

Аглаонема боїться прямого сонячного світла, тому ідеально підходить для віддалених і тінистих куточків. Декоративні ряболисті види відрізняються забарвленням, аж до рідкісних червоно-рожевих.

Аглаонема - найневибагливіші кімнатні квіти

5. Фуксія

Красиву декоративну фуксію можна легко виростити вдома на підвіконні, тим більше, що взимку вона якраз любить прохолоду. Влітку квітку можна забрати на дачу і пересадити в контейнер.

Фуксія - Найневибагливіші кімнатні квіти