Кане-корсо – опис породи, характер та догляд (60 фото)

Кане-корсо: опис породи, характер і догляд (60 фото)

Кане-корсо – собака для гладіаторських боїв та одна з найдавніших порід у світі. Сильні та витривалі захисники, надійні робітники і вірні сторожі – все це кане-корсо. У наших широтах дивовижна порода поки не така відома, але поступово стає все популярнішою. Тож розповідаємо про її особливості та специфіку догляду!

Загальний опис породи

Кане-корсо або кане-корсо італіо – один із найдавніших представників молосів. Ким вони тільки не були – охоронцями, мисливцями, пастухами, няньками та військовими товаришами. Про хоробрість та відвагу цих псів на батьківщині складали легенди. Термін життя – до 12 років.

Загальний опис породи - Кане-корсо

Історія походження

Історія неосяжна, адже це справді нащадки псів гладіаторів. Існує версія, що перші представники породи з’явилися у першому тисячолітті до нашої ери. Вони супроводжували правителів у військові походи.

Після Другої світової порода майже зникла з лиця землі. Але італійський біолог Ніццолі взявся за її екстрене порятунок і доклав колосальних зусиль для їхнього розмноження.Чинний стандарт сформувався набагато пізніше – у 90-х.

Історія походження - Кане-корсо

Кане-корсо: стандарт породи

Дорослий собака може важити до 50 кг і виростає до 68 см, хоч історія і знає куди більших особин. Тіло кане-корсо потужне і м’язове, але при цьому елегантне і гармонійне. Лапи дуже розвинені, з сильними плечима та міцними ногами.

Голова квадратна, з укороченою мордою та висячими вухами – досить поширена картина для молосів. Темні очі широко поставлені, а шерсть зовсім коротка, але дуже густа. Найчастіше зустрічаються чорні особини, але допустимо руде або тигрове забарвлення з темною маскою на морді.

Кане-корсо - стандарт породи