Каланхое – догляд у домашніх умовах, розмноження та пересадка

Каланхое: догляд у домашніх умовах, розмноження та пересадка

Каланхое – гарний кущ з м’ясистим і зубчастим листям, деякі його підвиди часто рясно цвітуть. Враховуючи, що всім сортам цієї рослини приписують цілющі властивості, стає зрозумілим, чому майже у кожної господині на підвіконні роками росте каланхое. Але навіть така невибаглива кімнатна квітка вимагає правильного догляду. Розповідаємо докладніше!

Як пересадити каланхое

Каланхое досить швидко розростається, тому його рекомендують пересаджувати щорічно у весняний період. Якщо кущик багато років росте на твоєму вікні, а дістався він тобі у спадок від родичів, то такого «старенького» краще не даремно турбувати частими пересадками.

З приходом теплої пори року, якщо коріння не почали з’являтися в дренажному отворі, просто досип у горщик свіжого живильного грунту та полів. Молодші рослини щороку пересаджуйте методом перевалки у вазон, який по ширині і висоті на пару сантиметрів більше, ніж попередній. Важливо пам’ятати, що пересаджувати квітучий каланхое не можна, обов’язково дочекайся відцвітання.

На дно ємності насип подрібнений цегла або керамзит, без хорошого дренажного шару коріння каланхое загниватиме. Насип трохи ґрунту для сукулентів.Злегка постукайте по стінках горщика, щоб грунт вщух. Акуратно, щоб не пошкодити тендітне коріння і стебла, перенеси квітку разом із земляною грудкою в новий вазон. Досип ємність землею доверху і постав у трохи затінене місце на кілька днів. У цей час поливати не потрібно каланхое. Якщо в приміщенні є дуже сухе повітря, можна обприскати простір навколо квітки з пульверизатора.

Пересадка - Каланхое догляд у домашніх умовах