Фарбувальний шампунь для волосся, сивини. Естель, Іріда, Лореаль. Як змішати, додавати, змивати

Якщо хочеться створити новий образ, а для волосся вибрати новий колір, то на допомогу приходить фарбувальний шампунь. Даний засіб отримало широке поширення на ринку і визнання серед представниць жіночої статі за легкість у застосуванні і отримання потрібного відтінку.

Переваги і недоліки фарбувальних шампунів

Відтінкові шампуні дають можливість будь-якої красуні спробувати себе в новому образі на короткий термін без шкоди для волосся. Змінити колір повністю таким способом навряд чи вийде, проте освітлити або відтінити натуральний колір кількома тонами – цілком.

Плюси фарбувальних шампунів в тому, що пігменти в ньому зберігають структуру волосся, як і натуральні барвники (тобто басма і хна).

Також до їх складу можна включити різні компоненти, які гарні для зростання і зміцнення волосся, усунення лупи та інших проблем шкіри голови. Різні вітаміни, масла, рослинні екстракти, мінеральні речовини – все це тільки живить волосся, а барвний пігмент підсилює цей ефект.

Фарбувальний шампунь дозволить на деякий час змінити звичний колір волосся

Спектр кольорів дозволяє підібрати будь-який відповідний відтінок. І не варто забувати про відносно низькій вартості. Регулярне використання засобів шампуню обійдеться набагато дешевше, ніж повна зміна натурального кольору і своєчасне зафарбовування відрослих коренів.

У мінуси фарбувальних шампунів зазвичай відносять їх недовговічність, але при цьому їх можна використовувати регулярно, адже для волосся майже немає ніякої шкоди.

Інший недолік полягає у високому вмісті сульфітів, які можуть сильно висушити кінчики волосся. До всього іншого, деякі марки шампунів змиваються нерівномірно, що виглядає трохи не естетично.

Ще одним істотним мінусом є велика кількість алергенів. На жаль, безліч додаткових компонентів може призвести до реакції, за якої доведеться призупинити використання шампуню або зовсім відмовитися від нього.

Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно уважно читати склад кожного фарбувального шампуню, а також перед першим застосуванням протестувати засіб на шкірі.

Якщо через кілька годин не з’явиться ніяких почервонінь або інших змін, значить, можна сміливо відкинувши всі страхи і сумніви, відправитися назустріч експериментів.