До чого сниться вагітність – тлумачення сну за сонником, значення сну

До чого сниться вагітність: тлумачення сну за сонником

Зародження нового життя – аж ніяк не єдине значення вагітності. Воно говорить ще про тягар і тяготи, з якими іноді доводиться стикатися. Щоб правильно трактувати, до чого сниться вагітність, потрібно враховувати обидва ці фактори. Щоб тобі не довелося витрачати час, ми вже зібрали тлумачення сну за сонником!

Якщо сниться вагітна жінка

Благотний знак завжди обіцяє добрі звістки, причому вже зовсім скоро. На тебе чекають зміни, які неодмінно порадують, але не проґав час і починай діяти! Саме зараз час зайнятися реалізацією планів, які вічно відкладаються на потім.

Бачити себе вагітною

Визначення своєї вагітності уві сні дуже неоднозначне. Для юних дівчат це скоріше провісник обману або великих витрат. А ось сімейним панночкам такий сон, навпаки, обіцяє радість. Пора нарешті будувати плани і не боятися рішучих кроків. На тебе чекають вдалі угоди, вигідні покупки або раптовий матеріальний успіх.

Якщо сниться вагітна дружина

Найкраща ознака внутрішньої готовності до змін у особистому житті –вагітна дружина уві сні. Підсвідомість символізує рішучий намір брати він відповідальність.Можливо, настав час обговорити плани та перспективи зі своєю другою половинкою. Адже цілком імовірно, ви вже повністю готові до нового етапу відносин.

До чого сниться вагітна дружина - тлумачення сну

Вагітна мати

Поява в цікавому становищі найближчих кревних родичів – не найприємніший знак. Воно символізує проблеми, майбутні конфлікти чи серйозне непорозуміння. На тебе чекають складності на особистому фронті, на роботі та в матеріальному аспекті.

Вагітна тварина

Ще один добрий символ – вагітна тварина уві сні, яка обіцяє кар’єрні та особисті успіхи. Кішка може символізувати інтриги та маніпуляції, в які тебе вплутають близькі. Вагітний собака передбачає приємні романтичні зустрічі з «правильною» людиною.