До чого сниться вагітність – тлумачення сну за сонником, значення сну

До чого сниться вагітність: тлумачення сну за сонником

Зародження нового життя – аж ніяк не єдине значення вагітності. Воно говорить ще про тягар і тяготи, з якими іноді доводиться стикатися. Щоб правильно трактувати, до чого сниться вагітність, потрібно враховувати обидва ці фактори. Щоб тобі не довелося витрачати час, ми вже зібрали тлумачення сну за сонником!

Якщо сниться вагітна жінка

Благотний знак завжди обіцяє добрі звістки, причому вже зовсім скоро. На тебе чекають зміни, які неодмінно порадують, але не проґав час і починай діяти! Саме зараз час зайнятися реалізацією планів, які вічно відкладаються на потім.

Бачити себе вагітною

Визначення своєї вагітності уві сні дуже неоднозначне. Для юних дівчат це скоріше провісник обману або великих витрат. А ось сімейним панночкам такий сон, навпаки, обіцяє радість. Пора нарешті будувати плани і не боятися рішучих кроків. На тебе чекають вдалі угоди, вигідні покупки або раптовий матеріальний успіх.

Якщо сниться вагітна дружина

Найкраща ознака внутрішньої готовності до змін у особистому житті –вагітна дружина уві сні. Підсвідомість символізує рішучий намір брати він відповідальність.Можливо, настав час обговорити плани та перспективи зі своєю другою половинкою. Адже цілком імовірно, ви вже повністю готові до нового етапу відносин.

До чого сниться вагітна дружина - тлумачення сну

Вагітна мати

Поява в цікавому становищі найближчих кревних родичів – не найприємніший знак. Воно символізує проблеми, майбутні конфлікти чи серйозне непорозуміння. На тебе чекають складності на особистому фронті, на роботі та в матеріальному аспекті.

Вагітна тварина

Ще один добрий символ – вагітна тварина уві сні, яка обіцяє кар’єрні та особисті успіхи. Кішка може символізувати інтриги та маніпуляції, в які тебе вплутають близькі. Вагітний собака передбачає приємні романтичні зустрічі з «правильною» людиною.

Вагітність за східним сонником

У східному соннику вагітність однозначно означає добрі новини, причому у матеріальній сфері. На тебе чекає хороший дохід або несподіваний прибуток. Заплановані витрати та вкладення будуть вдалими, ефективними та неодмінно принесуть позитивний результат.

Вагітність по англійському соннику

Твоє ставлення до вагітності уві сні – це справжнє ставлення твоєї підсвідомості до подій, що оточують тебе. Воно не обов’язково стосується особистого життя – розраховується будь-який довгостроковий і масштабний план.Тому ретельно проаналізуй свої емоції, страхи та побоювання та продумай різні сценарії дій.

До чого сниться вагітність - тлумачення сну за англійським сонником

Вагітність за російським сонником

Пологи можуть означати появу нових ідей та починань, що будуть спроби їх реалізації. Уві сні вагітність може бути аналогією до інших важливих подій, які ти довго осмислюєш і виношуєш у собі. Для вагітних вона пророкує легкі пологи, а іншим обіцяє щастя в коханні.

Вагітність за сонником Майя

Трактування стародавніх народів традиційно відрізняється від звичної нам. Якщо у сні ти чи хтось із близьких чекає на дівчинку – це гарний знак, і незабаром на тебе чекають приємні сюрпризи. А ось якщо хлопчика – це пряма загроза здоров’ю, то обов’язково стеж за самопочуттям найближчим часом.

Вагітність за сонником Фрейда

Фрейд трактував усе як ніколи буквально: вагітність означає вагітність, і лише її. Отже, жінка вже готова до рішучого кроку та виховання дітей. Якщо ж сон сниться чоловікові – то він уже внутрішньо дозрів до сім’ї та потомства.

Вагітність за сонником Менегетті

Італійський сонник Менегетті орієнтується на «відчутність» відчуттів та видінь. Якщо ти бачиш чіткі риси та образ майбутньої дитини – незабаром вона з’явиться у твоєму житті.А от якщо стан більш абстрактний, він символізує прихований чужорідний вплив на тебе та підсвідомість.

До чого сниться вагітність - тлумачення сну за сонником МенегеттіВагітність за сонником Міллера

Трактівка Міллером досить суперечлива і залежить від того, хто бачить сон. Якщо жінка вже вагітна дійсно – це хороший прогноз, адже все пройде без проблем та ускладнень. У будь-якому іншому випадку вагітність швидше вказує на нещасливе сімейне життя та труднощі у стосунках.

Вагітність по соннику Лонга

Потрібно докласти трохи зусиль, і тебе точно чекає успіх та гарний прибуток. Нові починання чоловіка, який бачить вагітну, будуть дуже плідними. Жінку ж чекає благополуччя в особистому житті та поповнення у сім’ї.

Вагітність за сонником Фебе

Матеріальна сфера виходить на перший план, і вагітність уві сні обіцяє фінансовий успіх. Якщо уві сні все пройшло благополучно, твої справи та нові проекти пройдуть так само. А от якщо вагітність супроводжувалася конфліктами чи проблемами зі здоров’ям – готуйся до труднощів та перешкод на шляху.

Вагітність за сучасним сонником

Сучасний сонник розглядає вагітність, як радикальні зміни – погані чи добрі. Залежить від того, хто бачить сон: на бідних чекає фінансовий успіх, а багатих – труднощі; одружених – конфлікти, а самотніх – шлюб. Якщо сниться своя вагітність з пологами – незабаром вдасться позбавитися тягаря боргів і печалів.

Вагітність за сонником Самохвалова

Психоаналітичний сонник трактує вагітність як нові можливості та перспективи. З одного боку, це виношування планів, з другого – чужий вплив. Образ дуже двоїстий і ситуація залишиться прихованою аж до її кульмінації.

До чого сниться вагітність - тлумачення сну за сонником Самохвалова