До чого сниться пожежа – тлумачення сну за сонником, значення сну

До чого сниться пожежа: тлумачення сну за сонником

Навіть найгірший сон – не привід для паніки та нових хвилювань. Просто твоя підсвідомість сигналізує, що щось іде не так. А значить – потрібно з’ясувати причини та вжити заходів, а не просто псувати собі настрій та нерви. Ми вже розібралися, до чого сниться пожежа і ділимося з тобою його тлумаченнями по соннику!

Якщо сниться пожежа в будинку

Найчастіше цей сон означає надмірні матеріальні втрати у тих чи інших проявах. Ще раз проаналізуй та обміркуй усі великі витрати та серйозні капіталовкладення. Про всяк випадок поміняй замки або нарешті поставити будинок на охорону від зловмисників.

Якщо сниться пожежа у квартирі

Палаюча квартира передбачає роздрай серед близьких, а зокрема – в сім’ї. Хтось із рідних незабаром може вчинити дії, які завдадуть тобі клопоту або завдадуть шкоди. Така пожежа – це обман або зрада, так що будь напоготові і уважно дивись на всі боки.

Пожежа в чужому будинку

Якщо уві сні горить чужий будинок чи квартира – це до сварок та конфліктів. На тебе чекає непорозуміння чи неприємна розмова з близькими людиною, суперечки у сімейному колі. Вогонь у чужому домі може вказувати на сусідів, які замишляють недобре або можуть втрутитися у твої справи.

Пожежа в чужому будинку - до чого сниться пожежа тлумачення сну за сонником

Якщо сниться пожежа у сусідів

Якщо тобі сниться пожежа не в абстрактному чужому будинку, а саме в сусідньому – значить щось тобі неодмінно здивує. Можливо, ти дізнаєшся про якусь чужу таємницю – і тоді розпорядися їй з розумом. А якщо в тебе амбітні кар’єрні плани – трохи зменш обертів, адже такий сон означає ще й майбутній провал у професійній сфері.

Пожежа в лісі

Насправді, якщо тобі сниться лісова пожежа – це добрий знак. Найчастіше такий сон вказує на міцне здоров’я, швидке одужання чи різкі зміни. Це свого роду очищення і переродження, яке може пророкувати ще й цілительські здібності, що прокинулися.

Якщо сниться пожежа на роботі

Можеш максимально прямо тлумачити сон, у якому тобі здалася пожежа на роботі. Він свідчить про незакінчені справи, дедлайни і перевтому. Придивись до колег: можливо, хтось із них тобі заздрить і будує підступи за спиною. Уважніше вивчи заплановані угоди та документи на підпис.

Дим від пожежі

Постійна тривожність та пригнічена агресія неминуче призводять до диму без вогню. Якщо уві сні ти бачиш лише дим від пожежі, відклади справи убік і займися своїм емоційним станом.Настав час нарешті позбутися напруги і негативу, поки не стався вибух.

Гушити пожежу уві сні

Незабаром тобі доведеться сміливо боротися з труднощами – так само, як довелося гасити пожежу уві сні. Якщо ти проявиш хоробрість, наполегливість і цілеспрямованість – на тебе обов’язково чекає успіх у непростій справі. А ще гасіння пожежі уві сні може означати, що тобі доведеться виступити незалежним арбітром і примирити дві сторони, що конфліктують.

Гушити пожежа уві сні - до чого сниться пожежа тлумачення сну за сонником

Пожежа за сонником Ванги

У Ванги найнезвичайніше і багатогранне трактування пожежі уві сні. Постарайся згадати, як виглядав дим, що саме горіло і який запах стояв довкола. Темний їдкий дим вказує на недоброзичливців, які розпускають про тебе чутки. Якщо горить буквально все навколо – чекай на погіршення в матеріальних сферах життя.

Пожежа за сонником Нострадамуса

Вогонь символізує пристрасть, одержимість новими ідеями, спрагу змін та тілесні бажання. Гасіння пожежі уві сні означає, що тобі вдасться структурувати та організувати хаос навколо. Підпал означає готовність до радикальних змін. Пожежа в будинку чи кімнаті – символ зради та зради з боку близької людини. А ось пожежа від спалаху блискавки обіцяє несподівану та незвичайну, але дуже важливу зустріч.

Пожежа за сонником Міллера

Вогонь – це очищення, зміна, переродження та поява чогось нового. За Міллеромпожежа вказує на це радикальні зміни в житті, які чекають на тебе вже зовсім скоро. Якщо вогонь не приніс жодних жертв – твої починання обов’язково завершаться успіхом.

Пожежа за сонником Майя

У стародавній культурі вогонь – символ благословення богів і знак, що в майбутньому на тебе чекає удача. Раніше вважалося, що саме в цей час потрібно обов’язково принести жертву подяки богам. А от якщо вогонь уві сні охопив і тебе – на тебе чекає небезпека, тому будь напоготові.

Пожежа з китайського сонника

Коли уві сні ти допомагаєш гасити пожежу – незабаром на тебе чекають добрі новини, а справи налагодяться. Але якщо вогонь завдав тобі шкоди або опіки – чекай на неприємності і намагайся не ризикувати даремно. Уникай сумнівних заходів та підозрілих знайомств найближчим часом.

До чого сниться пожежа - тлумачення сну за китайським сонником

Пожежа за сонником Фрейда

Фрейд аж ніяк не першим вигадав, що пожежа – це метафора пристрасті та кохання. Такий сон показує, що твої стосунки вийдуть на новий рівень. Але поки ти перебуваєш у будинку, що горить, – значить сумніваєшся перед стрімким розвитком подій. А якщо просто спостерігаєш за пожежею збоку – боїшся реалізувати свої бажання.

Пожежа за сонником Піфагора

Можливо, ти знаєш якусь таємницю, яка допоможе позбутися конкурентів та суперників.Гасіння пожежі обіцяє перемогу в конфліктній ситуації. Але якщо погасити вогонь не вдасться – на тебе чекає невдача або суперник виявиться спритнішим.

Пожежа за сонником Зими

Вогонь, що вирвався з-під контролю, – це символ накопиченого негативу, а місце, яке горить – ключ до тієї сфери життя, з якою у тебе проблеми. Їдкий чорний дим застерігає від можливих невдач та провалів. А ось полум’я без диму та жертв – знак, що на тебе чекають потужні, але приємні зміни.

Пожежа за сонником Лонго

Якщо уві сні ти рятуєшся від пожежі, значить – ти надто уразлива і вразлива людина. Гасіння вогню означає нестримність і конфліктність, які завдають біль твоїм близьким. Якщо в пожежі загинули люди – твоя нинішня витівка є сумнівною і не увінчається успіхом.

До чого сниться пожежа - тлумачення сну за сонником Лонго