Як визначити хлопчик чи дівчинка при вагітності. Ознаки і народні прикмети

Вгадувати, хто ж з’явиться на світ, люблять бабусі, дідусі, батьки, знайомі та друзі. Ще в давнину було зібрано величезну кількість прикмет, вірувань, як визначити хлопчик чи дівчинка при вагітності, які досі піддаються перевірці в сучасному житті.

Живіт майбутньої матері як показник статі дитини

Форма змінився животика майбутньої мами, на думку фахівців, не відповідає за стать дитини. Вагітність у жінок завжди протікає по-різному. Крім того, під час першої і наступних вагітностей у однієї мами, живіт не буває точно таким же.

Як визначити хлопчик чи Дівчинка при вагітності допоможе вагу. жінка, яка чекає доньку, стрімко збільшується в розмірах.

Незважаючи на це майбутні матері схильні вірити спостереженнями або прикметами минулих поколінь. Епоха Гіппократа передбачала візуальний метод визначення статі малюка. Вважалося, що в лівій частині живота перебуває дівчинка, а в правій — хлопчик.

Як визначити хлопчик чи дівчинка при вагітності цікавить всіх майбутніх мам. Допоможуть в цьому різноманітні прикмети і таблиці.

Сьогодні багато дівчата вірять, як визначається стать дитини:

 • Живіт при вагітності виступає вперед, гострої форми і нагадує огірок, розташований горизонтально. Ззаду зміна фігури непомітно — росте хлопчик.
 • Коли живіт овальної або довгастої форми, зі спини розміри талії значно збільшилися. В цілому фігура жінки ставати дуже об’ємна — слід чекати дівчинку.
 • Гастрономічні уподобання мами і стать дитини

  При вагітності смакові уподобання змінюються, посилюється нюх. Улюблені раніше продукти вже не приносять задоволення, іноді навіть викликають огиду. Незвична їжа, навпаки, здається дуже смачною.

  З’явилися пристрасті до здоби, кондитерських виробів, фруктів (особливо апельсинів і бананів) — народиться донька. Деякі матусі, які виношують маленьких принцес, відчувають тягу до грейпфрутам, гранат, сиру, йогуртів, кефіру, тобто до більш легким частувань і багатими вуглеводами.

  Якщо постійно хочеться гострої, солоної їжі, м’яса, ковбаси — народиться синочок. Чоловіки, навіть перебувають в утробі матері, воліють фундаментальну, серйозну поживу. На ранніх термінах більшість жінок відчувають постійне відчуття голоду.

  Хороший апетит, бажання покуштувати великий смажений стейк або шашлик для мам майбутніх солдатів явище нерідке, як і вживання великої кількості води.

  Зверніть увагу! Визначаючи, хлопчик чи дівчинка при вагітності, слід помітити, як майбутня мама їсть хліб. Любительки скоринки очікують поява сина, а хлібного м’якушки — доньки.