Річниця весілля по роках, як називається, картинки-листівки, поздоровлення, подарунки, що подарувати чоловікові, дружині

Серед численних сімейних свят, існують особливі, які пов’язують подружжя – це річниці весілля. Відзначаються вони щорічно і нагадують про день офіційного закріплення союзу між людьми, початку їхнього шлюбу.

У кожної такої річниці свою назву, історія, традиції святкування. Саме вони впливають на те, як проходить свято в життя сімейної пари.

Річниці весілля, їх дати і назви по роках спільного життя – коли якась річниця, як називається, що дарувати

Досвід святкування народження сім’ї налічує близько 200 років. За цей час багато назви річниць вже закріпилися в людській свідомості. Тому багато подарунки дружинам безпосередньо пов’язані з обрядами та звичаями предків. Варто звертати увагу на дати і назви річниць весіль, оскільки це допоможе у підготовці свята.

1 рік шлюбу – яке весілля

1 рік в шлюбі названий ситцевым. Іноді його звуть марлевою весіллям. Ситець як тканина – досить міцний матеріал. Так і 1 рік життя разом не буде міцним всупереч очікуванням. За цей час молодята будуть ще звикати один до одного, до звичок і рис характеру обранця.

Інший варіант трактування більш інтригуючий: в 1-ий рік після весілля молодята більш активні й заповзятливі в ліжку, про що свідчать ситцеві простирадла, стерті до ефекту марлі.

В цей рік подружжю дарують речі з ситцю – нова білизна, хустинки, подушки-сердечка і т. д.

2 роки шлюбу – яке весілля

2-ой рік після укладення шлюбу називають паперової весіллям. Цього разу відносини знову порівнюють з чимось неміцним і вільно рветься – таким, як папір. Це час часто обтяжене появою дитини. І перші тижні, місяці після народження малюка вважаються одними з найважчих для сім’ї.

Молоді батьки втомлюються, часто дратуються, внаслідок чого народжуються сімейні негаразди. Взаємовідносини стають близькі до ефекту паперу – вони вільно рвуться і знищуються.

Для поповнення запасів паперу в будинку на 2-шу річницю весілля по роках зазвичай дарують щось, виготовлений із паперу та дерева: книги, календарі, картини.