Бульонки для нігтів металеві: як використовувати, фото і відео інструкції

Кожна людина погодиться, що жодна дівчина не дозволить своїм нігтям виглядати недоглянутими. А для виконання манікюру будь-яка дівчина підбере найбільш оригінальні декоративні елементи. До таких відносяться бульонки для нігтів. Треба сказати, що використання такого декоративного матеріалу не часто використовується в манікюрі. Адже бульонки підійдуть не для всіх дівчат, вони мають свій характер і дуже особливий зовнішній вигляд.

Якщо подивитися фото, щоб мати уявлення про бульонках, можна побачити різнобарвні кульки. І само собою, у кожної дівчини виникне питання про те, як кріпити ці кульки на нігті. Перевагою цих декоративних елементів є можливість виконувати манікюр в домашніх умовах з їх використанням. І можна бути впевненою: в нанесенні кульок немає нічого складного.

Найважливішими складовими такого манікюру будуть вільний час і терпіння, так як нанесення кульок вимагає уважності. Перш ніж робити манікюр, треба купити бульонки, які сподобалися, або вибрати той варіант манікюру, який представлений на прикладах в журналі або інтернеті.

Вибір бульонок не буде легким, так як колір, форма і розмір їх дуже відрізняються, і можна заплутатися в тому, які підійдуть для вибраного манікюру.

Щоб почати робити манікюр, потрібно приготувати деякі допоміжні предмети:

  • Лаки різних кольорів, які найбільше подобаються;
  • Куплені бульонки, також різних кольорів (або одного);
  • Спеціальна паличка з апельсинового дерева для манікюру;
  • Невелика баночка (або будь-яка інша ємність);
  • Спеціальний засіб, який закріпить манікюр, або клей.

Перед процедурою манікюру необхідно постелити якийсь матеріал на поверхню, де буде робитися манікюр, так як кульки можуть розсипатися в процесі приклеювання, а після манікюру їх можна знову назад висипати в пухирець.

І, звичайно ж, як і перед кожним нанесенням лаку, потрібно зробити стандартний манікюр. Тобто з допомогою інструментів (ножиці, пилка і гострозубці) потрібно надати бажану форму нігтям і видалити кутикулу.

Після цього потрібно приступати до нанесення лаку (гель лак, акрил – за вибором). Звичайний лак в цьому випадку потрібно наносити в кілька шарів. Поки другий шар ще не висох, приходить час бульонок. Або ж замість другого шару можна нанести клей (манікюрний), який допоможе приклеїти бульонки.

Якщо вибір припав на ікорний манікюр, то після нанесення клею або другого шару лаку ніготь потрібно помістити в тару з кульками, таким чином, бульонки приклеїти до нігтя. Якщо необхідно прибрати або додати кульки, можна використовувати апельсинову паличку, за допомогою неї наносити або прибирати кульки дуже легко.

Інший варіант – замість опускання нігтя в кульки, їх можна посипати зверху, але тоді є ймовірність, що вони розподіляться нерівномірно. Якщо ж покрити бульонками потрібно тільки якусь частину нігтя, то потрібно це робити тільки за допомогою палички для манікюру, поштучно їх наносити у ті місця, де вони будуть прикрашати ніготь.

Для фіксування кульок на нігтях необхідно їх притиснути краєм пальця і покрити ніготь закріплювачем через 10-15 хвилин після висихання лаку і приклеювання кульок.

Існує ще один варіант нанесення бульонок частково на ніготь. Для цього потрібно нафарбувати нігті лаком, дати час висохнути, і після цього намалювати клеєм бажаний візерунок. Зверху посипати бульонки, а зайві просто здути або змахнути пензлем після висихання клею. Так можна надати нігтям ефект 3D.

Потрібно знати, що металеві бульонки буде трохи складніше наносити, ніж пластмасові, але результат вийде набагато ефектніше. Тому при покупці кульок варто звертати увагу на матеріал, з якого вони виготовляються.

І, звичайно, існують маленькі секрети красивого манікюру з бульонками. По-перше, для коротких нігтів більше підійдуть дрібні кульки, самі маленькі за обсягом. Для довгих нігтів можна використовувати різні, від маленьких до великих кульок. Бульонки підходять для нарощених нігтів, справжніх, і для манікюру за допомогою гель лаку.

Для того щоб кульки не чіплялися за одяг чи волосся, їх обов’язково слід покривати закріплювачем, можна в кілька шарів. І це засіб повинен бути прозорим, без відтінків.

Після невеликого курсу, дізнавшись, як використовувати бульонки, можна зробити вибір – виконати такий манікюр самостійно або піти в салон. Звичайно, в салоні ця процедура займе менше часу і принесе більше задоволення. Але вдома можна зробити такий манікюр своїми силами, а якщо щось буде не виходити, то відео уроки прийдуть на допомогу.

Зазвичай в таких уроках показують, як виконувати манікюр і розповідають усе до дрібниць. Наприклад, який колір бульонок підійде для того або іншого кольору лаку, або як зробити бажаний візерунок кульками на нігтях.