Як робити Блюскай котяче око: техніка нанесення, фото і відео уроки

Тенденції манікюрного мистецтва не стоять на місці, кожен сезон з’являються нові технології, методики нанесення і кольору лаків. При введенні в пошукову рядок запиту “як робити блюскай котяче око”, багато дівчат побачать диво лак, який буде виглядати на нігтях дуже красиво і модно.

Отже, існує безліч видів манікюру, які виконуються за допомогою різних лаків. Назва серії лаків «котяче око» не означає, що на нігті буде видно очей тварини. Це, швидше образну назву, адже нічого спільного з очима кішки цей лак не має. Лаки блюскай користуються великою популярністю серед дівчат, які люблять робити манікюр з допомогою гель лаку або шелаку. Саме ця серія лаків допомагає нігтям оздоровитися, а манікюру протриматися довше, ніж того, який виконаний за допомогою інших лаків.

Техніка нанесення лаку котяче око має свої нюанси і правила. Для того, щоб виконати манікюр в такому стилі, необхідно обзавестися деякими інструментами:

 • База під гель лак, бажано фірми блюскай;
 • Закріплювач (топ) для завершення манікюру;
 • Спеціальний магніт, який призначений саме для манікюру в стилі котячого ока;
 • Бафф для шліфування нігтів (можна використовувати той же, що і завжди);
 • Бажаний колір лаку «Котяче око», так як різноманітність кольорів нараховує десятки, потрібно вибрати той, який найбільше сподобається.
 • Перед нанесенням лаку необхідно виконати стандартну процедуру манікюру. Спочатку підпиляти ніготь за допомогою пилочки, потім баффом відполірувати нігтьову пластину і знежирити її безворсовою тканиною. Далі наноситься базовий шар лаку, який потрібно висушити в ультрафіолетовій лампі. Після цього потрібно нанести безпосередньо гель лак котяче око тонким шаром. Наноситься той лак, який був обраний на самому початку за кольором. Далі цієї шар потрібно заполимеризовать в лампі протягом 2 хвилин.

  Далі потрібно нанести другий шар гель лаку для досягнення більш яскравого кольору. І потім магніт, який був спеціально придбаний для манікюру, підноситься до середини нігтя (або до бажаної частини нігтя), і магнітні частини збираються в одну смужку, завдяки магніту. Тоді і стає зрозуміло, що назва лаку – означає назва каменю.

  Тобто після того, як підноситься магніт, можна побачити на нігтях ефект каменю котяче око. І, звичайно, будь-яка дівчина помітить, що після такої дії нігті набувають об’ємності. Магніт потрібно тримати до тих пір, поки не вийде бажаний ефект, в основному, до 10 секунд. Після цього манікюр знову потрібно висушити за допомогою ультрафіолету.

  Фахівці іноді кажуть, що для того, щоб ніготь вийшов об’ємніше, магніт необхідно підносити до кожного шару гель лаку і полимеризовать в ультрафіолетовій лампі. Після нанесення гель лаку необхідно нанести топ і зняти з нього липкий шар з допомогою спеціальної серветки.

  Отже, в результаті вийде чудовий манікюр в стилі каменю котяче око. Потрібно знати невелику хитрість, щоб магніт працював краще, і магнітні частині краще збиралися в лінію. Для досягнення максимального результату магніт потрібно тримати від нігтя на відстані 2-3 мм, і тоді магнітні елементи будуть краще тягнутися.

  Звичайно, такий вид манікюру можна робити і в салонах з допомогою майстра, але так як він не є дуже складним, можна попрактикуватися робити вдома. При цьому спочатку потрібно розібратися з технікою нанесення самого гель лаку, а потім працювати з магнітом.

  Манікюр в стилі ” котяче око може підійти як на урочисті заходи, так і на кожен день. Особливо, враховуючи, що палітра кольорів дуже різноманітна, можна підібрати як темний варіант лаку, так і світлі відтінки.

  Дуже ефектно буде виглядати котяче око в ролі доповнення до образу. Наприклад, на вечірній захід можна зробити макіяж в сріблястих тонах і додати до цього манікюр з сріблястими магнітними частинками.

  Якщо ж є бажання навчитися робити такий манікюр, перед походом на курси можна подивитися, який результат вийде в підсумку. Безліч фото прикладів виконання такого манікюру розміщені в інтернеті і в жіночих журналах.

  І, звичайно, не варто забувати про відео уроках або курсах, адже можна, сидячи вдома, навчитися робити манікюр даного типу.

  Для того, щоб манікюр вийшов якісним, лаки виробника блюскай краще купувати в спеціалізованих магазинах або на офіційних сайтах товару. Інакше можна потрапити на шахраїв, які напишуть, що це саме та фірма, яка потрібна, але насправді виявиться, що це зовсім інший гель лак, за якістю набагато гірше фірми блюскай. Щоб не попастися на такий обман, необхідно побачити, як виглядає оригінальний гель лак, і в якій баночці продається.

  Виконувати манікюр в стилі ” котяче око зовсім нескладно, тому навчитися йому може кожна дівчина.