Бізіборд своїми руками: 9 ідей для хлопчика чи дівчинки, покрокова інструкція (фото)

Як зробити бізіборд своїми руками: 9 простих ідей

З перших днів життя дитина починає активно освоювати світ довкола. Йому потрібні нові запахи, смаки, кольори та тактильні відчуття. Саме тому бізіборди з масою деталей та дрібниць стрімко стали популярними серед уважних батьків. Але постійно купувати такі іграшки накладно і нецікаво, адже згодом розвага неминуче набридне малюкові. Тому показуємо 9 ідей, як зробити бізіборд своїми руками!

Підготовка та матеріали

Бізіборд – це іграшка за методикою Монтессорі для розвитку мислення, моторки, логіки та різних побутових навичок. Єдине, що тобі доведеться купити заздалегідь – це дошка або лист фанери від 10 мм під основу. Хоча можна використовувати також досить міцний, щільний та товстий корковий лист.

Для роботи тобі потрібна рулетка, олівець, ножівка та шуруповерт із саморізами. При виборі деталей зважай на вік та інтереси дитини – але обов’язково потрібні всілякі замки, гачки та шнурочки. За розміром дошка може бути абсолютно будь-якою – маленькою, щоб малюк порався з нею на підлозі, або великий і настінний.

Перш ніж починати кріпити деталі, зроби ескіз та розклади всі предмети, щоб красиво та зручно їх скомпонувати.Щоб не зачищати та не фарбувати дошку самостійно, можна купити готову меблеву.

Підготовка та матеріали - Бізіборд для дітей своїми руками

1. Бізіборд для хлопчика

Юні дослідники дуже люблять машинки, техніку, детективні та шпигунські ігри. Можеш використовувати дзвіночок від велосипеда, деталі від залізниці, машинки з колесами, що обертаються, і дзвіночки. До речі прийдуть розетки, ліхтарики, вимикачі, черевики зі шнурками, різні види дверних замків, циферблат від старого годинника.

Бізіборд для хлопчика своїми руками
Бізіборд для хлопчика своїми руками