Пінетки гачком для новонароджених: 5 найкращих схем, покрокові майстер-класи

Пінетки гачком для новонароджених: 5 найкращих схем

Пінетки дуже потрібні малюкові, як тільки він починає вчитися ходити, адже вони бережуть ніжки. Але знадобляться вони й раніше: для захисту від холоду, випадкових ударів та пінань, зрештою – просто для краси. Кращі пінетки – в’язані, адже вони досить м’які та щільні водночас. Але купувати їх зовсім не обов’язково, адже ти можеш зробити їх власноруч!

1. Підошва для пінеток

Підошви пінеток завжди в’яжуться за одним принципом, а дрібні деталі залежать від твоєї майстерності. Змінюється тільки розмір, тому зніміть мірки і використовуй різні формули, щоб розрахувати кількість повітряних петель. Для підошви 10,5х5,5 см підходить ланцюжок довжиною 5 см – це 10 петель тонкою ниткою та гачком номер 2.

Пров’яжи ще 2 петлі, а потім пров’яжи в десяту стовпчик без накиду для акуратного закругленого повороту. У всі петлі, що залишилися, пров’яжи по звичайному стовпчику, крім останньої. У неї потрібно пров’язати 5 стовпчиків для переходу на інший бік. А потім зроби дзеркально ще 8 таких стовпчиків, щоб деталь була симетричною.

Підошва для пінеток - Пінетки гачком для новонароджених

Зв’яжи 2 стовпчики в останню петлю, закінчи коло і піднімися вгору, а там зроби стовпчик, а в другу петлю – ще два. Пров’яжи 4 стовпчики по одному як завжди, а після них ще 4 з накидом, розгорнися і знову повтори дзеркально з іншого боку.

Далі в’яжи звичайними стовпчиками і додай петлю лише наприкінці. На четвертому ряду додай пару стовпчиків у широкому місці, а п’ятий знову пров’яжи просто так, без нічого. Якщо тобі потрібен інший розмір та інша кількість петель, перерахуй зразкові пропорції та коригуй форму в процесі.