20 найкращих трилерів, які тримають у напрузі до останньої хвилини

20 кращих трилерів, які тримають у напрузі до останньої хвилини

Коли хочеться полоскотати нерви розпалом пристрастей, інтригами та несподіваними сюжетними поворотами, то на допомогу приходять вони. У твоєму розпорядженні 20 найкращих трилерів, які варто подивитися прямо зараз!

1. Хто ви, містере Брукс? (2007)

Ерл Брукс (Кевін Костнер) – благополучний сім’янин та бізнесмен. Тільки в нього є маленьке хобі для душі – серійні вбивства. Його фірмовий автограф – криваві відбитки пальців жертв.

Хто ви, містер Брукс? (2007)

2. Шалені пси (1992)

Дебютний фільм Тарантіно перевернув жанр драматичних трилерів та кінематограф загалом. Адже все так легко починалося… Вісім чоловіків просто сидять за столиком у кафе та обговорюють пісню Мадонни.

Скажені пси (1992)

3. Китайський квартал (1974)

Приватний детектив Джейк Гіттес (Джек Ніколсон) береться до справи загадкової красуні.Дівчина хоче дізнатися про подробиці таємного роману свого чоловіка, але варто було тільки потягнути за нитку…

Китайський квартал (1974)

4. Багряні річки (2000)

Детектив П’єр Ньєманс (Жан Рено) приїжджає до маленького французького містечка для розслідування загадкового вбивства. А у сусідньому місті детектив Макс Керкерьян (Венсан Кассель) намагається з’ясувати, хто опоганив могилу маленької дівчинки. Як пов’язані ці несхожі історії?

Багрові річки (2000)

5. Основний інстинкт (1992)

Пол Верховен віртуозно балансує на межі прекрасного та огидного. Чудова Шерон Стоун у дуеті з Майклом Дугласом зачаровують не гірше за сюжетні хитросплетіння.

Основний інстинкт (1992)

6. Ігри розуму (2001)

Джон Неш (Рассел Кроу) переїжджає до Прінстона і повністю занурений у свої дослідження. Він будує блискучу кар’єру і навіть одружується зі студенткою. Якось до нього звертається агент ЦРУ для розшифрування секретних послань. І все могло б бути добре, але Джон Неш має психічний розлад…

Ігри розуму (2001)