20 найкращих фільмів про роботів

20 кращих фільмів для роботів

Любиш дивитися кіно про високі технології, альтернативну реальність чи прогресивне майбутнє? Тоді ці 20 найкращих фільмів про роботів точно тобі сподобаються. Ми зібрали в цій добірці різні кіножанри, щоб максимально урізноманітнити твоє дозвілля!

1. Термінатор (1984)

Бойовий робот Термінатор (Арнольд Шварценеггер) вирушає у минуле, щоб убити Сару Коннор (Лінда Хемілтон). Але навіщо це йому? І хто візьметься рятувати жертву, яка нічого не підозрює?

Термінатор (1984)

2. З машини (2014)

Калеб (Донал Глісон) вирушає у гори на відпочинок на запрошення свого шефа. Там він погоджується взяти участь в експерименті з ІІ. Але чим закінчиться історія, коли головний герой закохається у випробувану жінку-робота?

З машини (2014)

3. Штучний розум (2001)

Людство створило новий клас роботів, які можуть відчувати емоції і мають зовнішність, як у звичайних людей. Девід (Хейлі Джоел Осмент) – один з таких андроїдів, які мають жити в справжній сім’ї.

Штучний розум (2001)

4. Двохсотлітня людина (1999)

Сім’я Мартінов купує робота Ендрю (Робін Вільямс), який має допомагати господарям у побуті та служити як дворецький. Але незабаром пара виявляє, що їхнє придбання еволюціонує і все більше набуває рис людини.

Двохсотлітня людина (1999)

5. Робот на ім’я Чаппі (2015)

Південноафриканська влада замовляє розробку дроїдів, щоб використовувати їх для боротьби зі злочинністю. З цією метою вони звертаються до Деона (Дів Патель), у якого незабаром з’являється серйозний конкурент.

Робот на ім'я Чаппі (2015)

6. Повстання машин (2011)

Далеке майбутнє. Людство використовує роботів як особисті помічники, але далеко не всі люди дбайливо ставляться до дроїдів. Тоді ІІ-механізми починають давати відсіч.

Повстання машин (2011)