15 найкращих російських комедій останніх років

15 найкращих російських комедій останніх років

Думаєш, усі добрі вітчизняні комедії закінчилися за радянських часів? А ось і ні! Щороку виходять десятки цікавих і смішних фільмів, які, на жаль, багато хто просто не береться до уваги. Зібрали для тебе 15 найкращих російських комедій останніх п’яти років!

1. Гарний хлопчик (2016)

Дев’ятикласник Коля Смирнов (Семен Трескунов) закохується в учительку, поки в нього самого закохується донька директора. Тим часом отець Колі (Костянтин Хабенський) вважає, що їхня сім’я має перейти до нового образу сну та неспання.

Хороший хлопчик - Найкращі російські комедії останніх років

2. Дорогий тато (2019)

Вадим Дюмін (Володимир Вдовіченков) – власниць величезної торгової мережі, котрий звик отримувати те, чого хоче. Раптом виявляється, що його мати після смерті заповідала свої акції не синові, а внучці – дочці Вадима, яку він покинув у два роки.

Дорогий тато - Найкращі російські комедії останніх років

3. Чумацький шлях (2016)

У Андрія (Сергій Безруков) та Надії (Марина Александрова) сімейні труднощі. Вони планують розлучення, але вирішують наостанок зустріти усією родиною Новий рік на березі Байкалу. Тут і починаються несподіванки…

Млечний шлях - Найкращі російські комедії останніх років

4. Труднощі виживання (2019)

Журналістка Ніна (Єлизавета Кононова) вирушає на острів у пошуках пустельника, щоб дізнатися, що призвело його до такого життя. По дорозі на неї чекають шторми, обман та справжні труднощі виживання.

Труднощі виживання - Найкращі російські комедії останніх років

5. Врятувати Пушкіна (2017)

У руки школярів московського ліцею потрапляє годинник самого Пушкіна (Костянтин Крюков). І ось вони випадково переносять поета у наш час. Але чи зможуть діти повернути його назад та врятувати від смерті на дуелі?

Врятувати Пушкіна - Найкращі російські комедії останніх років

6. Бабуся легкої поведінки (2017)

Александр Рубенштейн (Олександр Ревва) ідеально перетворюється на будь-які образи. У кримінальних колах його називають Трансформером. Але одного разу Трансформер настільки схибив, що йому довелося ховатися в ролі бабусі в будинку для людей похилого віку.

Бабуся легкої поведінки - Найкращі російські комедії останніх років

7. Країна чудес (2016)

Фільм учасників «Квартету І» розповідає п’ять незалежних історій. Житель глибинки виграє гроші у «Полі чудес», міліціонер намагається відвезти лікарю гроші на пологи дружини, а закохані знайомлять батьків у ресторані. Тим часом грузин, аудитор, шоумен та ВДВшник не можуть відлетіти до Москви, а околиці села приземляється НЛО. Здавалося б, у чому зв’язок?

Країна чудес - Найкращі російські комедії останніх років

8.Життя попереду (2017)

Колишні учні 11-Б уперше за 15 років збираються на похороні однокласника. Звичайно ж, всі старі секрети, інтриги та пристрасті відразу спливаютьна поверхню. У фільмі Карена Оганесяна знялися Ольга Мединич, Павло Прилучний, Денис Шведов, Артур Смольянінов та інші.

Життя попереду - Найкращі російські комедії останніх років

9. Блокбастер (2017)

Після розлучення з хлопцем Ліза (Світлана Устинова) їде на машині, куди очі дивляться. Дорога приводить її в Електровуглі, де вона стає свідком пограбування та заручницею у ефектної злочинниці Наташі (Анна Чіповська).

Блокбастер - Найкращі російські комедії останніх років

10. П’ятниця (2016)

Миша Бондар (Данило Козловський) – багатенький мажор, любитель нічних клубів та азартних суперечок. Він укладає парі з друзями, що зможе день опрацювати офіціантом та зібрати чайові, і тоді замість призу він отримає машину друга. Або програє свою.

П'ятниця - Найкращі російські комедії останніх років

11.Везучий випадок (2017)

Валера (Андрій Рожков) – небагатий продавець у Єкатеринбурзі, але одного разу він дістає щасливий лотерейний білет. Валера з друзями розуміють, що такий успіх треба приховати від дружин і втікають до Москви.

Везучий випадок - Найкращі російські комедії останніх років

12. Наречений (2016)

Німець Гельмут Фішер (Філіп Рейнхардт) 9 травня приїжджає до Росії до коханої Олени (Світлана Смирнова-Марцинкевич) із пропозицією руки та серця. Тільки на святі опиняється і її колишній чоловік Толя (Сергій Світлаков).

Наречений - Найкращі російські комедії останніх років

13. Давай розлучимося (2019)

Чоловік кидає Машу (Ганна Міхалкова) заради юної Оксани (Ганна Лицарева), тренера з фітнесу. У боротьбі за своє щастя Маша розраховує не лише на життєвий досвід, а й на допомогу ворожки.

Давай розлучимося - Найкращі російські комедії останніх років

14.Я худну (2018)

Аня (Олександра Бортич) працює кондитером, обожнює солодощі та сильно набирає вагу, тож її кидає хлопець. Дівчина вирішує схуднути і несподівано знайомиться з Колею (Євгеном Куликом), з яким у них виявляється багато спільного.

Я худну - Найкращі російські комедії останніх років

15. Кіліманджара (2018)

Тімур (Павло Прилучний) – коханий Марусі (Ірина Старшенбаум), який з незрозумілих причин не приїжджає на весілля. І ось Маруся вирушає шукати відповіді до Азербайджану.

Кіліманджара - Найкращі російські комедії останніх років