15 найкращих російських комедій останніх років

15 найкращих російських комедій останніх років

Думаєш, усі добрі вітчизняні комедії закінчилися за радянських часів? А ось і ні! Щороку виходять десятки цікавих і смішних фільмів, які, на жаль, багато хто просто не береться до уваги. Зібрали для тебе 15 найкращих російських комедій останніх п’яти років!

1. Гарний хлопчик (2016)

Дев’ятикласник Коля Смирнов (Семен Трескунов) закохується в учительку, поки в нього самого закохується донька директора. Тим часом отець Колі (Костянтин Хабенський) вважає, що їхня сім’я має перейти до нового образу сну та неспання.

Хороший хлопчик - Найкращі російські комедії останніх років

2. Дорогий тато (2019)

Вадим Дюмін (Володимир Вдовіченков) – власниць величезної торгової мережі, котрий звик отримувати те, чого хоче. Раптом виявляється, що його мати після смерті заповідала свої акції не синові, а внучці – дочці Вадима, яку він покинув у два роки.

Дорогий тато - Найкращі російські комедії останніх років

3. Чумацький шлях (2016)

У Андрія (Сергій Безруков) та Надії (Марина Александрова) сімейні труднощі. Вони планують розлучення, але вирішують наостанок зустріти усією родиною Новий рік на березі Байкалу. Тут і починаються несподіванки…

Млечний шлях - Найкращі російські комедії останніх років

4. Труднощі виживання (2019)

Журналістка Ніна (Єлизавета Кононова) вирушає на острів у пошуках пустельника, щоб дізнатися, що призвело його до такого життя. По дорозі на неї чекають шторми, обман та справжні труднощі виживання.

Труднощі виживання - Найкращі російські комедії останніх років

5. Врятувати Пушкіна (2017)

У руки школярів московського ліцею потрапляє годинник самого Пушкіна (Костянтин Крюков). І ось вони випадково переносять поета у наш час. Але чи зможуть діти повернути його назад та врятувати від смерті на дуелі?

Врятувати Пушкіна - Найкращі російські комедії останніх років

6. Бабуся легкої поведінки (2017)

Александр Рубенштейн (Олександр Ревва) ідеально перетворюється на будь-які образи. У кримінальних колах його називають Трансформером. Але одного разу Трансформер настільки схибив, що йому довелося ховатися в ролі бабусі в будинку для людей похилого віку.

Бабуся легкої поведінки - Найкращі російські комедії останніх років