13 найкращих програм для монтажу відео – завантажити

ТОП-13 найкращих програм для монтажу відео

Щоб самостійно зробити відеоролик, накласти звук або зібрати кліп – зовсім не потрібні особливі навички. Зараз існує безліч програм для монтажу відео, розрахованих на новачків та любителів. Ми зібрали добірку з 13 найкращих програм – є платні та безкоштовні варіанти. Посилання, де завантажити – додаються!

Безкоштовні програми для монтажу відео

Всупереч стереотипам, є достатньо безкоштовних інструментів, яких вистачить для аматорських потреб. Звичайно, деякі монтажні хитрощі залишаться недоступними, але якщо ти займаєшся монтажем відео для себе – вони поки що й не потрібні.

1. Windows Фотографії

На операційній системі Windows 10 є вбудований редактор “Фотографії”, який, як не дивно, підходить і для базової обробки відео. Тут можна з’єднати кілька роликів, накласти титри або іншу аудіодоріжку, погратися з корекцією кольору та ефектами.

Windows Фото - Програми для монтажу відео

2. iMovie

iMovie – аналогічний вбудований редактор лише на OS X від Apple.У програми дуже простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а ще вона спритна та досить функціональна.

iMovie - Програми для монтажу відео

3. Shotcut

Безкоштовний відеоредактор Shotcut відрізняється від більшості програм відкритим кодом. А це означає, що більше можливостей для створення цікавих проектів. Інтерфейс досить складний, але його можна налаштувати під себе. Крім того, для Windows та Linux є спрощені версії Shotcut без інсталяції.

Офіційний сайт: https://shotcut.org

Shotcut - Програми для монтажу відео завантажити

4. Lightworks

Ця безкоштовна програма для монтажу відео доступна на всіх платформах, включаючи Linux. Це один із найпопулярніших редакторів для любителів із сотнею додаткових ефектів, аудіобібліотекою, мультиканальним відтворенням та можливістю робити спільні проекти. Нестачі два – відсутність російськомовної версії та складний інтерфейс, у якому дійсно доведеться довго розумітися.

Офіційний сайт: https://www.lwks.com

Lightworks - Програми для монтажу відео завантажити